Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:

TEMAT: Obiegówki IIIRP

    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3296

    Piotr_k84 napisał:
    To jak chcesz wybierac pomiędzy 2007 a 2008 to ja bym się wstrzymał i poczkełą na 2008. Nakałd neiznany więc moze będzie niższy, a nóż:)



    nie byłbym taki pewny, już teraz tego jest od groma na allegro w porównaniu do 2007 worów będzie więcej.
  • Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3299

    Dlatego ja zawczasu zaopatrzylem sie w rok 2006 i może skuszę się jeszcze na 2002:)
    Z drugiej storny jakby zrobili psikusa i wybili 2008 mało to cena i tak by wzrosła, bo nakałd 2007 to porażka totlana<br><br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/05/04 18:42
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3305

    Cena niska bo ludzie się zniechęcili nakładem z 2007 roku. Wielokrotnie przedstawiałem dowody że zawsze po wielkich nakładach są niższe. Do dnia dzisiejszego na skarbiec Centralny dochodzi jeszcze rocznik 2007. Widac na Aledrogo że niektórzy się bardzo niecierpliwią i wyprzedają wszystko co mają. I dobrze - niech tak będzie do lutego przyszłego roku, wtedy będzie za późno a kto mądry ten zaopatrzy się w odpowiedni rocznik
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3306

    Nie chce krakać ale rocznika 2002r mamy pełno.
    Ten parciak jest otwarty i cena naturalnie będzie spadać:)
    Potwierdzam 2006r to trafny wybór:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3307

    Gość z workiem zniknął - Golden ty go chyba nawet odkupiłeś ? ;)
    Podobno szybko potrzebował \&quot;kasy\&quot;

    Poza tematem :
    1) IKM - 90 gości, 32 użytkowników
    2) e-numiz - 53 gości, 6 użytkowników

    Oby tak dalej
    • Fce2
    • Fce2

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3311

    Widać ze ten serwis ma wieksza sile przebicia niz e-numizmatyka. Wedlug mnie jedyny jego minus to \&quot;mini forum\&quot; , moze w przyszlosci powostanie \&quot;duze\&quot; forum takie jak na e-numizmatyka wtedy napewno zwiekszyłaby sie jeszcze bardziej popularnosc tej stronki.

    A tak do tematu to sam mam kilkanascie woreczkow 1-gr. 2006 rok. kupiłem woreczki po ok 8 zł szt. i narazie czekam na przesyłke jak tylko przyjda to chowam je do pudełka i wyjmuje z niego dopiero za 3 lata (minimum)
    Mysle ze za kilka lat cena 1 woreczka bedzie wynosic kilkadziesiat złotych. Zawsze to lepszy zysk niz od np. 100 zł na lokacie :]

    pozdro
  • Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3312

    DOkąłdnie , stracisz napewno nie stracisz co ajwyżej zamrozisz gotówke, ale bo byłby naprawdę czarny scenariusz. Ten rocznik ma potencjał i bedzie sie piął do góry.

    ps. co do strony to do dyskusji zapraszam do działu uwagi serwisie, tam dyskutujemy na ten temat.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3314

    [wymoderowano]-Golden;P

    Edytowany przez: Golden, w: 2008/05/04 22:47


    hehe golden bo jeszcze ktoś nas posądzi o cenzurę, bynajmniej to nie moje dzieło ten napis \&quot;wymoderowano\&quot;, to golden sam siebie ocenzurował:):):)

    Wracając do tematu, sądze, zę drastycznych wzrostó rocznika 2007 nie będzie, choć wszyskto zależy od nakałdów rocnzika 2008 oraz od chłonności rynku.<br><br>Edytowany przez: Piotr_k84, w: 2008/05/05 21:08
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3315

    Bardzo się z tego powodu cieszymy ale fakt że znajdujemy się na innym forum nie upoważnia nas do reklamowania swoich pozycji
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3317

    dziobak napisał:
    Bardzo się z tego powodu cieszymy ale fakt że znajdujemy się na innym forum nie upoważnia nas do reklamowania swoich pozycji



    hehe spoko.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3339

    Jak myślicie ceny parciaków tegorocznych wzrosną pod koniec roku ?
  • Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3348

    Wie ktoś może czy istnieją woreczki mennicze 50 gr, 1,2 i 5 zł? Jak patrzę na allegro to widzę tylko te mniejsze nominały.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3349

    wystarczy poszukać
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3350

    Tajniak napisał:
    Wie ktoś może czy istnieją woreczki mennicze 50 gr, 1,2 i 5 zł? Jak patrzę na allegro to widzę tylko te mniejsze nominały.



    tak, istnieją.
  • Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3351

    Te o wyższych nominaąłch także sie pojawiają, z tym że o wiele rzadziej aniżeli 1 groszówki. Jkoas tak sie przyjeło, ze to własnie drobne nominały są w obocie woreczkowym.
    • Fce2
    • Fce2

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3401

    no i ceny KT woreczkow 1 gr.2006 r poszly ostro w góre
    najtansze :16,90 najdrozsze 27 wiec pewnie w licytacji osiagna srednio 12-14 PLN az milo pomyśleć jaka bedzie cena za 3 lata

    Jeszcze niedawno chodzily po 8 zł
  • Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3404

    Ja od kiedy je kupiłem wierzyłem w ten rocnzik 1 groszówek, teraz żałuję, zę kupiłem tak mało.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3407

    Ja wierzę w parciaki - obojętnie z którego rocznika
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3408

    Piotr_k84 napisał:
    Ja od kiedy je kupiłem wierzyłem w ten rocnzik 1 groszówek, teraz żałuję, zę kupiłem tak mało.



    dziś kupiłem za 7zł na all. rano.
    na razie biorę wszystko z aukcji:)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Obiegówki IIIRP 16 lat temu #3412

    Ja też widziałem oststnio 10 woreczków 1 gr z 2006r za 100 zł i żałuję że nie wziąłem. Już by parę % zysku było ;D
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.36 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information