Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Oszustwa na allegro

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Oszustwa na allegro 12 lat, 4 miesięcy temu #25011

    Witam.Przeglądałem do dej pory IKM bez rejestracji,ale po wczorajszym swoim odkryciu postanowiłem się zalogować i o czymś opowiedzieć,co dzieje się na aukcjach allegro.Otóż licytowałem rybaka z 1958 roku,no ale nie wygrałem.Postanowiłem sprawdzić sprzedającego.Okazało się,że tym samym rybakiem z tymi samymi zdjęciami operują ciągle trzy te same osoby.Faktyczna sprzedaż kończy się dopiero wtedy,gdy uzyskają odpowiednią cenę.Te konta to Arkadi_P ,PERFECT_MODANUTA ,Numizmatyka_Net
    Są to trzy konta jednej osoby prawdopodobnie na różne nazwiska.Ciągną ten proceder już dosyć długo,ale widocznie nikt nic nie może zrobić.Jeśli chcesz potwierdzenia moich słów,to wejdź na allegro-kliknij szukaj-przedmioty-wpisz rybak-i zaznacz zakończone.Zobaczysz,że ta sama osoba handluje tymi samymi monetami,oraz formuła aukcji jest identyczna.Jest to CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ.Widocznie sprzedawców uczciwych jest coraz mniej,jeśli są.Wlej linki
    allegro.pl/5-zl-rybak-1971-menniczy-bard...bcm-i1818605684.html
    allegro.pl/polska-5-zlotych-rybak-1971-m...rrr-i1873437941.html
    allegro.pl/5-zlotych-rybak-1971-menniczy...bcm-i1851689494.html

    allegro.pl/polska-5-zlotych-rybak-rrr-menniczy-i1836133969.html
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Oszustwa na allegro 12 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Valkiria. #25012

    Sorry ale ameryki nie odkryles, tysiace ludzi ma dwa kont czy to na allegro czy ebayu.Podbijaja cene na wlasnych przedmiotach,trzeba uwazac co i od kogo sie kupuje i myslec a nie isc na zywiol ;)

    Od tych sprzedawcow co dales linki nie kupila bym nic conajmniej z dwoch powodow.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Oszustwa na allegro 12 lat, 4 miesięcy temu #25013

    Po prostu myślałem,że to wszystko jest ok i skończyły się niebezpieczne zakupy poprzez allegro,niestety nie.Dzięki za odp.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Oszustwa na allegro 12 lat, 4 miesięcy temu #25022

    masz kolego świętą rację.Ja też kiedyś licytowałem u któregoś z nich i oczywiście przegrałem,a okazało się,że ta sama moneta pojawiła się tego same dnia na aukcji z tymi samymi zdjęciami też u któregoś z tych trojga.Kantują na bezczelnego,ale jak napisałeś,pewnie gość ma trzy konta pod innymi nazwiskami i nikt nic im nigdy nie zrobi.Jak tak pomyśleć głębiej,to nie wiem czy nie zainteresować tym prokuratury.

    allegro.pl/polska-5-zlotych-rybak-rrr-menniczy-i1836133969.html
    tą monetą handlowali chyba z osiem razy,aż znaleźli kupca za ponad 1000 zł.
    Jest jeszcze wiele różnych kiepskich statystyk o tej grupie,które są na bardzo ciekawym forum o takich oszustach.Niestety ja nie mogę podać linku,zespół musi sprawdzić twoją sytuację ,potwierdzić twoje doniesienia(co jest zwykłą formalnością)i na forum zaprosi Ciebie indywidualnie założyciel forum.Trzymaj się i życzę zakupów bez oszustwa.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Oszustwa na allegro 12 lat, 4 miesięcy temu #25027

    zycze powodzenia w walce z wiatrakami ;)
    a co ze znajomymi jak sobie podbijaja nawzajem ? tez do prokuratury ?
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information