Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ?

  • Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #3656

    po emisyjnej mozesz nabywac w oddziałach NBP. Z woreczkami obiegówek mogą trochę kręcic czasem nosem, ale z reguły można nabyc bez wiekszych kłopotów.

    Jeśli kupowałbys GNy to lepiej te sprzed roku lub więcej, w niektóych oddziałch jeszcze są. Bo te co sa emitowane obecnie to cięzko schodza.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #3661

    Piotr_k84 napisał:

    Jeśli kupowałbys GNy to lepiej te sprzed roku lub więcej, w niektóych oddziałch jeszcze są. Bo te co sa emitowane obecnie to cięzko schodza.



    Tutaj akurat się zgadzam. Ostatnio w NBP pojawił się otwarty woreczek 2zł Atlanta, oraz miasta 2006.
    Co do groszówek to zależy. Jeśli jesteś stałym klientem i wszyscy wiedzą, że prowadzisz np: Tesco to dostaniesz parciaka. A jak przyjdzie młody gościu to 5szt:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #3672

    ja nie patrząc czy będzie zysk... bo nie po to zbieram monety... ale jak zyskają na wartości to plus ;)... ostatnio jako dodatkowy element mojej kolekcji zacząłem zbierać próby... jak się znajdzie dobre źródło to pomimo cen katalogowych np 600-2.000 zł można je kupić za 50-200 zł...
  • Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #3676

    Powiedz tylko gdzie mozna za tyle wyhaczyc.

    Sderrek zgadzam się blaszki kolekcjonersko, ale worki obiegówek typowo inwestycyjnie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #3684

    spotkamy się to powiem co, gdzie i jak... masz rację... kolekcjonerskie... ale jak \"za grosze\" mogę kupić 2-3 sztuki drogiej próby to jedną zostawiam w kolekcji a dodatkowe sprzedaję z zyskiem... a zysk przeznaczam na następne zakupy...
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #4295

    A ja posłuchałem jednego goscia z forum i zakupiłem do swojego portfela 2 polskie sreberka \"Kościól w Haczowie\" po 113 zł za sztukę.

    Bardzo piękna moneta<br><br>Edytowany przez: riko_2, w: 2008/05/24 20:28
  • Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #4298

    Mnie też się ta blaszka bardzo podoba, ale mam tylko :) jedną sztukę. KUpowałem jeszcze w nbp we wrześniu 2007 (czyli rok po emisji) przed całym szałem spekulacyjnym kiedy to wszystko wykupili.

    Jeśli kupiłęś je jako inwestycja-lokata.......a pewnie tak to patrząc na ten nieprzediwywalny rynek ze spienieżeniem będziesz musiał trochę poczekac:).
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #4299

    Wiem, wiem że Polskie lustrzanki w nakładach powyżej 60 tys to kiepska inwestycja, dlatego tylko 2 kupiłem ;)..żeby jednej nie było samotnie.

    Na inwestycję ostatnio obrałem woreczki 1 gr (2006 i bieżący rocznik)

    ...i rynek białoruski. Można ładne lustrzanki z nakładami 5-20 tys kupić.

    Choc ja osobiscie te o nakładzie do 10 tys kupuję bo 20 tys jak na Polski rynek to mało, lecz na białoruski już nie tak mało. Mniejsze zainteresowanie.
  • Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #4304

    Wcale nei, ja nie napisałem, że to kiepska inwestycja tylko, ze rynek jest nieorzewidywalny. Równie dobrze z końcem tego roku może byc powtóka z rozrywki i Haczów sprzedasz za 300zł/sztukę. :):)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Portfel inwestycyjny/ najwiekszy zysk ? 15 lat, 11 miesięcy temu #4307

    A ja wcale nie napisałem, że ty tak powiedziałeś :P

    Po prostu też twierdzę, że na rynku numizmatycznym można znaleść bardziej trafne \&quot;świecidełka\&quot; w króre należy zainwestować.

    kupując 2 sztuki 1 z myślą inwestycjikupiłem...a nóż na koniec roku wzrosną polskie sreberka znacznie.

    Najlepiej w wiele gałęzi zainwestować. Coś spienięży się lepiej a coś lepiej niz \&quot;lepiej\&quot; :D
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.33 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information