Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:

TEMAT: Obiegówki IIIRP

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5574

    nie patrzyłem ale jeśli tak to albo 2 amatorów zobaczyło że takie coś schodzi po 1000 zł i się biją (tylko zapominają że poprzedni worek co zauważyli był 2 lata młodszy <lol>)

    albo ktoś prubuje zaspekulować
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5576

    Wszystkie dookoła za 130 i nikt nie chce a jedynie w tej jedynej \" wyróżnionej \" licytacji cena doszła do 200 zł . Aha licytuje nasz Mariusz Węglarski vel Oda XX

    Z drugiej srony - macie linka - i tak żaden normalny nie zalicytuje www.allegro.pl/item387585312_worek_parci...;<br>Edytowany przez: dziobak, w: 2008/06/24 23:05
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5577

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5578

    sztuczne pompowanie - nic więcej
    tu za 179 nikt nie chce www.allegro.pl/item387745878__worek_parc...k_1_grosz_2008_.html

    tu za 130 zł nikt nie chce www.allegro.pl/item388625808_1_grosz_200..._parciak_okazja.html

    Śmiech na sali
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5849

    \&quot;Panowie na alledrogo do ściągnięcia są woreczki 1 gr z 2006 po 9,5 zł na KT parę sztuk.

    Numeru aukcji nie podaję żeby nie było, że naganiam.

    Piszę tę informację, gdyż niektórzy niedawno chętnie po 13-15 zł za ten rocznik dawali.

    Więc jest okazja żeby taniej kupić :)

    I dziobak może nie w wrześniu lub październiku... myślę, że wcześniej...
    ...ale cóż czas pokaże.\&quot;

    Dokładnie tak jak pisałeś :
    po 6 zł można kupić 1 gr 2006
    allegro.pl/item387660342_387660342.html
  • Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5860

    Ja mam 25 sztuk 1 groszówek z 2006 roku, kupowałem o 10zl/ saszetke, ale nie uważam zębym umoczył na tym. Ja kupiłem to z myslą o 3-4 letnim leżakowaniu i ewentualnym upłynnieniu tego wtedy.

    Cena jaka jest obecnie każdy wdidz, ale w dużej mierze jest to spowodowane także \&quot;dołem wakacyjnym\&quot;, który widoczny jest na wększości numizmatow.

    Drastycznych wzrostów rocznika 2006 napewno nie będzie, nie będzie to wzrost na miare worków z 1990-91 roku. jest tych worków po prostu zbyt dużo na rynku pomimo stosunkowo niskiego nakładu, jednak zysk ok 30zł/rok na saszetce 1 groszówek z 2006 roku uważam za bardzo realny.
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5861

    ja też kupiłem około 15 szt ale z 2008r. a nakład jeszcze nie jest znany.
    Też sądzę , że zastój jest , łatwiej znaleźć okazję
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5863

    Byłbym bardzo zadowolony gdyby okaząło się z e rocznik 2008 jest b. niski a tak do ok Stycznia nikt by nie zakupił monet A.D. '08
    Oj by się działo
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5868

    No co Ty - na pewni jest kilkadziesiąt osób w polsce co trzyma całą piwnicę parciaków 2008 i czeka na ogłoszenie nakładów NBP - jak będą duże puści w obieg, jak będa małe spzredaje i kupuje 2 piwnice parciaków.

    Oczywiście te osoby pewnie mają znajomości w bankach i dostają monety po nominalnej cenie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5872

    Bartku ja jaki problem miec monety po nominale? Idzesz do banku w PKO jezeli mamsz rachunek zamawiasz i masz:) ja tak robie tyle ze szukam destruktów:)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #5889

    I jak Ci to szukanie idzie??

    Ja przeglądnąłem kilkadziesiąt woreczków i nigdy nic nie znalazłem, czasem jakies lekkie przesunięcie.
  • Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6013

    Ja mam dziwny nawyzk, że jak dostanę jakieś blaszki w sklepie jako reszę to pzreglądam wszystkie dokładnie, czy jest znak menniczy, czy nie jest to odwrotka czy jakiś innych destrukt.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6015

    Nie jestes w tym nawyku odosobniony ;)
    może kiedyś się opłaci..
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6034

    Ja też to mam...
    Ale kiedy się opłaci?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6038

    nie wiem czy sie opłaci czy nie. Ale nie chce kupować destruktów. Trafiły mi sie 2 odworki jedna 90 druga 180.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6047

    Mi na razie trafiają sie same 360 stopni ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6133

    patriota napisał:
    Bartku ja jaki problem miec monety po nominale? Idzesz do banku w PKO jezeli mamsz rachunek zamawiasz i masz:) ja tak robie tyle ze szukam destruktów:)


    Tzn. że jak mam konto w banku PKO BP to moge bez problemów zamówić i kupić parciaki jednogroszówek??
  • Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6135

    Teoretycznie tak, ale jak to w praktywce wygląda niewiadomo. Dziwnie to trohcę by było jakbys chciał podejśc do okeinka i poprosic o 500zl w 1 groszowkach:) Ale może wykonalne.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6141

    No właśnie pytam sie Pana o niku patriot, bo napisał że bez problemu mozna zdobyć taki worek posiadając konto w PKO. Jestem po prostu ciekaw jak wygląda taka kwestia.
    Pozdrawiam
  • Odp:Obiegówki IIIRP 15 lat, 10 miesięcy temu #6144

    NO to czekamy aż Pan Patriota odpowie.......
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information