Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 15- lecie senatu

    • Offline
    • Oklaski: 0

    15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #872

    jak przewidujecie czy ta moneta moze byc drugim szlakiem bursztynowym? Co prawda naklad jest wiekszy dwa razy ale uroda jej urzekla mnie ciekawy jestem waszych opini pozdrawiam
  • Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #874

    Na drugi szlak bym nie liczył ale kto wie moze jeszcze \"parę ładnych złotych\" podskoczy.
    Patrząc i mówiąc obiektywnie to jeśli inwestowac to w tzw gnioty, któe teraz kosztują 60-70 zł np. zakończenie wojny. Za cenę senatu kupisz ich kilka sztuk a wzrost ich po zsumowaniu będzie o wiele większy niż jednego senatu
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #875

    Zgadzam sie z moim poprzednikiem że drugim \"szlakiem bursztynowym\"nie będzie.A do tzw. gniotów to nie interesują mnie one,i nie wiem jak stoją z wartością,ale podchodził bym do tego z trochę większym dystansem.
  • Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #880

    Jutro ukaze się na katalogmonet.pl artykuł o \"gniotach\" więc zapraszam do dyskusji\":)
    Ale robi sie mały nieład, to miałbyc temat o senacie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #882

    Co racja to racja to temat o senacie.Patrząc na ceny na allegro są one moim zdaniem trochę zawyżone.Bo nawet biorąc pod uwagę,że moneta jest z bursztynem to jej nakład mimo wszystko jest dosyc duży(67tyś.)Uważam że moneta ta stanieje o 30-50zł jak tylko skończy sie hossa na rynku numizmatycznym.Wtedy sobie ja kupie bo osobiście mi się podoba:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #910

    a co bedzie gdy za jakis czas naklad 67 tysiecy bedzie uwazany za sredni przyklad sokola lub sybirakow?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #911

    a co bedzie gdy za jakis czas naklad 67 tysiecy bedzie uwazany za sredni przyklad sokola lub sybirakow?
  • Odp:15- lecie senatu 16 lat, 3 miesięcy temu #912

    wtedy będzie stabilnie rosła, a teraz mała korekta,któa jest nieunikniona.
  • Odp:15- lecie senatu 16 lat, 2 miesięcy temu #1361

    Dla senatu czas korekty chyba dibiegł kończa, cena ustabilizowała się na poziomie 340-350zł. W tej cenei kończą się praktycznie wszystkie aukcje w ostatnich 2-3 dniach. Sam jestem ciekawy jak zachowa się rynek obecnie, czy ceny tej i innych monet będa się utrzymywały czy powoli rosły.

    oto aukcje senatu. heh tej jeszcze w kolekcji nie mam o może lada dzien zrobię sobie prezent:)

    allegro.pl/item316226585_senat_sliczny_z_bursztynem.html

    allegro.pl/item316167780_15_lecie_senatu...ze_z_bursztynem.html

    allegro.pl/item312204533_20_zl_senat_mennicza.html
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information