Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Szukaj sam swoich monet

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Szukaj sam swoich monet 13 lat, 8 miesięcy temu #19808

    Kolekcjonowanie monet to bardzo szlachetne hobby. Wszyscy numizmatycy wiedzą ile radości sprawia uzupełnianie własnych kolekcji. Każdy z nich ma na to swoje własne „tajne” sposoby  . Ja osobiście preferuję wizyty na różnego rodzaju giełdach monet oraz zakupy w sklepach numizmatycznych. Taka klasyczna forma ma wiele zalet m.in. możemy dotknąć monety, które chcemy kupić i obejrzeć jak się prezentują w rzeczywistości. Dodatkowo jest to doskonały sposób na rozmowę z miłośnikiem tematu, jakim zazwyczaj bywa sprzedawca – możemy wysłuchać jego opinii i rad na interesujący nas temat.

    Obecnie coraz większą popularność zdobywa kupowanie monet w Internecie. Dzięki sklepom numizmatycznym oraz portalom aukcyjnym możemy z dużą łatwością znaleźć interesujące nas monety. Jeśli danego eksponatu akurat nie ma, to w kilka sekund zmieniamy miejsce poszukiwań, nie ruszając się nawet z krzesła. Taki nowoczesny sposób zakupów zyskuje nieprzerwanie popularność od 2000 roku, choć wg mnie jest on całkowicie pozbawiony klimatu – tej całej otoczki i magii. Internetowe zakupy mają bowiem charakter bardziej komercyjny - podejrzewam, że 80% kupujących w taki sposób to inwestorzy numizmatyczni.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Szukaj sam swoich monet 11 lat, 8 miesięcy temu #27240

    Używam COIN MASTER , firmy WHITES, a monetki leżą wszędzie, a każda znaleziona ( nawet tzw złom ) ma swój urok i historię...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Szukaj sam swoich monet 9 lat, 3 miesięcy temu #29627

    Witam !

    Jestem wdzięczny za bogactwo tematów i wiedzę tu przekazywaną... - ale czy ktoś do diaska przed "wpuszczeniem" danego artykułu na serwer CZYTA GO ?!
    Chyba wszystkie mają POWTARZAJĄCĄ SIĘ pierwszą część, pierwsze akapity... to dość irytujące i rzucające cień podejrzenia o niedbalstwo osób odpowiedzialnych za właściwą treść i formę.

    Pozdrawiam,
    Adam
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information