Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wczoraj odszedł od nas jeden z największych polskich numizmatyków

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Wczoraj odszedł od nas jeden z największych polskich numizmatyków 9 lat, 9 miesięcy temu #29341

    pniemczykZ przykrością zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym odszedł od nas jeden z największych polskich numizmatyków - Paweł Niemczyk. Jego przedwczesna śmierć zaskoczyła nas wszystkich. Był młodym, bardzo dobrze zapowiadającym się numizmatykiem polskim. Jego zamiłowanie do numizmatyki i wrodzony talent organizacyjny umożliwiły mu od wczesnej młodości objąć kierownictwo w firmie Antykwariat Numizmatyczny Paweł Niemczyk i rozwinąć ją na dużą skalę o międzynarodowym zasięgu. Jego firma znana jest numizmatykom i utożsamiana z fachowością obsługi oraz organizowaniem profesjonalnych aukcji unikatowych numizmatów. Śmierć Pawła Niemczyka to cios dla polskiej numizmatyki. Rodzinie składamy szczere kondolencje.
    Zespół IKM
    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Wczoraj odszedł od nas jeden z największych polskich numizmatyków 9 lat, 9 miesięcy temu #29342

    Jestem zszokowany,odszedł tak młody człowiek.Wyrazy współczucia,szczere kondolencje dla rodziny.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Wczoraj odszedł od nas jeden z największych polskich numizmatyków 9 lat, 9 miesięcy temu #29348

    Miałem okazję poznać osobiście Pana Pawła... Wielka szkoda... Wyrazy współczucia dla rodziny.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information