Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: inwestycje w serię Szlak Bursztynowy

    • Offline
    • Oklaski: 0

    inwestycje w serię Szlak Bursztynowy 15 lat, 8 miesięcy temu #6689

    witam! jestem nowy i ogólnie przeglądam różne monety bo są ciekawe i dość ładne, ale w sumie to są inwestycją. mam pytanie. co myślicie o takiej serii jak szlak bursztynowy. już wyszła moneta z tej serii kalingrad. czy warto w nie inwestować?? dzięki za odpowiedź<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/08/29 08:58
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestycje 15 lat, 8 miesięcy temu #6690

    jak lubisz inwestować w napompowane medaliki to czemu nie, sam osobiście powyzej ceny emisyjnej bym nie kupił ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestycje 15 lat, 8 miesięcy temu #6693

    aha. a czy orientujesz sie jak jest cena emisyjna?? czy dobre mam informacje że 10 zł za sztukę. dzięki z za odpowiedź:)<br><br>Edytowany przez: ibrabubus, w: 2008/08/24 23:01
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:inwestycje 15 lat, 8 miesięcy temu #6694

    Cena emisji - 170 zł za jedną sztukę
  • Odp:inwestycje 15 lat, 8 miesięcy temu #6710

    jeśli chodzi o te monety, to dość szermana sprawa i podchodziłbym z nimi z duża rezerwą.Odpuśc sobie i zainteresuj się lepiej innymi monetami jako inwestycją.
  • Odp:inwestycje 15 lat, 8 miesięcy temu #6789

    Kurde kto za tymi medalikami stoi, to jest naprawdę fenomen.

    Wpisując na google.pl New Island wyskakuja prawie same storny do monet, a o sanje wysepce nawet google mało co wie:):)

    A moze na New Island nawet nie wiedza, zę ktos posługuje się ich nazwą.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestycje 15 lat, 7 miesięcy temu #7108

    to samo jest z Palau i ich niejszymi Perłami, nikt tam pewnie nie słyszał o tych wynalazkach, a co ciekawe ostatnio dowiedziałęm się że wyspa Palau już niedługo (góra kilkadziesiąt lat) zniknie z powierzchni ziemi, poprostu zostanie zalana, nawet władze tego państewka wystosowały list do Australi z proźbą ewentualnego przyjęcia ich mieszkańców
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:inwestycje 15 lat, 7 miesięcy temu #7109

    Sprawa monet Palau już się wyjaśniła. Tam sejm uchwalił nawet specjalną ustawę \&quot;Palau Commemorative Coins Act\&quot;, gdzie dokładnie wszystko zostało wytłumaczone.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestycje 15 lat, 7 miesięcy temu #7110

    Możesz przybliżyc o co chodzi?
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information