Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały

    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #16680

    Tak je połączyłem, że się porozłaziło i potem poprawiłem, tak że oba poleciały :( Nie wiem czy da się je odzyskać. To moja ewidentna wina, za bardzo chciałem to poprawić, by po łączeniu nie przeplatało się bez ładu i składu :(
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16681

    Troche szkoda :( moja wina moglam nie wymyslac sorry
    a ten denarek z niemiec juz 40 euro
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #16682

    Teoretycznie dopóki nie zamknę kompa to moge je czytać, więc coś pokombinuje, żeby to jakoś skopiować. A wina jest ewidentnie moja.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16685

    Mam już wszystko na screenshootach, w razie czego da się odtworzyć wątek w jpgach.
    • Wilk
    • Wilk

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16686

    No to poprosimy od odtworzenie go choć w takiej formie. Myślę, że tamta dyskusja jeszcze nie jest zamknięta.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16687

    No to pokazałeś ...... :(
    A tak sie tematy ciekawie rozwijały a tu....... :ohmy:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16699

    Pododawałem część i chwilowo zablokowałem wątek, poprzycinam resztę jpgów i dodam do tamtych. Sorry jeszcze raz.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16708

    Z pewnoscia bedzie jeszcze nie raz okazja do rozwiniecia tego tematu ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:No to zrobiłem porządek z wątkami - oba poleciały 14 lat, 2 miesięcy temu #16713

    Wątek już jest odblokowany i kompletny, niestety żeby poczytać trzeba klikać na każde zdjęcie osobno. Ale lepszy rydz niż nic.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information