Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ksiażka Kucharska

    • BraveHeart
    • BraveHeart

    Ksiażka Kucharska 16 lat, 2 miesięcy temu #1961

    Witam planuje w najbliższym czasie zakup książki kucharskiej jako prezentu dla rodziny tylko że chciałbym aby była to książka z prawdziwego zdarzenia w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pomyślałem sobie że skoro nie ma w tym dziale dużego ruchu (jak do tej pory) to zapytam was o zdanie może ktoś będzie mógł polecić mi jakieś pozycje. Jeśli chodzi o cenę raczej nie ma znaczenia ale zakładam że będzie mnie to kosztować nie więcej niż 100zł. Jeśli możecie to zapodawajcie jakieś linki najlepiej jeśli można byłoby ją zakupić przez Internet :) jestem zwolennikiem tego rodzaju zakupów :) Z góry dzięki za pomoc
  • Odp:Ksiażka Kucharska 16 lat, 2 miesięcy temu #1970

    Myślę, ze tradycyjnie jakieś nowe wydanie \"Kuchni POlskiej\", albo jakieogs innego kraju....ksiazki z cyklu \"Pani Krysia gotuje\" to nie njalepszy pomysł wg mnie:):). OJ ja jeszcze w zyciu książki kucharskiej nie małem w rękach, gotuję, lubie gotowac, ale rzadko kiedy trzymam sie przepisów i improziwuję. Jak dotąd nikt sie nie otruł

    ps. poszukaj na www.merlin.pl<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/03/16 18:35
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Ksiażka Kucharska 16 lat, 2 miesięcy temu #1975

    Moja narzeczona dostała w prezencie:

    alejka.pl/kuchnia-polska-menu-wielokrotne.html

    bardzo przystępna treściowo :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ksiażka Kucharska 16 lat, 1 miesiąc temu #2008

    Mocno zaskakująca, ale chyba tym lepsza na prezent, wydaje mi się \&quot;Kuchnia Marty. Kolory smaków\&quot; Marty Gessler.
    Polecam, bo jest ciekawa, ale nie koniecznie wymyślna na siłę.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information