Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kasa za darmo:)

    • Offline
    • Oklaski: -6

    Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7008

    WItam jakis miesiac temu znalazlem taka stronke badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48cbb5b6b4fd4
    na tej stronie mozna naprawde zarobic pieniadze. myslalem ze to sciema ale po miesiacu okazalo sie ze na konto wplynelo mi 600zl za glupie wypelnianie formularzy co jakis czas. Dla bezrobotnych majacych lacze z internetem to nielada zarobek za poswiecenie 5 minut raz na jakis czas:) Sprawdzcie a przekonacie sie:)
  • Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7010

    OJ nie jeden dostawał kasę na nic. SKończyły się czasy keidy dostawało się pieniądze za free, teraz zęby zarobić trzeba zapracowac.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7011

    Może i jakieś grosze z tego są, ale kolega napewno przesadza, robi to bo sam zarabia pieniądze od każdej ankiety którą wypełni osoba której to polecił ;]
    • Offline
    • Oklaski: -6

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7012

    Nie wie kto nie sprawdzil hyhy zreszta przekonamy sie po uplywie miesiaca dostaniecie odpowiedzi od Tych ktorzy sie w to wciagneli:)
  • Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7023

    tego typu strony służą do zbierania danych osobowych i dalszego handlu nimi wśró firm rozsyłających materiały reklamwe.

    Jeśli ta strona to byłaby jakaś wiarygodna firma zajmująca sie ankietami internetowymi to zapewne byłyby informacje o samej firmie jak i samej działalności.

    NIKT NIKOMU NIE DA NIC ZA DARMO.
    • Offline
    • Oklaski: -6

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7024

    hmm przeciez nie musisz podawac danych dopiero przy przelewie nr konta badz adres na jaki maja cizarobione pieniazki wyslac:)
  • Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7025

    to nie ejst ważne czy podajesz na początku czy potem, wiem jak działają tego typu instytucje, po prostu sposób zrobienia ich strony jest dla mnie mało wiarygodny.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7063

    Według mnie strona wygląda wiarygodnie.Strategia biznesu też wydaje się oczywista.Po prostu potrzebują bazę ankietowanych, która moga odpytywać.
    Mogą otrzymywać zlecenia od firm komercyjnych lub instytucji rządowych, organizacji non-profit etc. i będą potrafili szybciej przeprowadzić takie badania niż mieli by wysyłać ankieterów, którzy chodzą klatka po klatce i pytają się o możliwośc przepytania osób.W terenowej ankiecie jest o wiele trudniej wybrać odpowiednie osoby jak i trwa to znacznie dłużej.
  • Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7064

    Wiarygodna firma i strona to mozę być ta poniżej:
    biostat.com.pl/index.php

    A dlaczego? Kluczowe to fakt, ze na stronie jets zakładka kontakt, każda szanująca się instytucja i firma na stronei www.takową posiada.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7111

    Kontaktowałem się z adminem strony, który stwierdził, że nie widzi potrzeby podawania danych kontaktowych, np. numer telefonu.Cos w tym jest... Wniosek kasa nie dla mnie.
  • Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 7 miesięcy temu #7116

    Każdy ma swoje zdanie, ale stwierdzenie, ze kontakt jest zbeny to mało poważna odpowiedź. Każda szanująca się i wiarygodna firma dane kontaktowe podaje. Takie jest moje zdanie. Pisze to ku pzrestrodze, bo wiele programów partnerskich jest mało wiarygodnych.

    Wiarygodny program partnerski , a właściwie dwa pokazuję poniżej. POchodzą z portalu money.pl

    www.money.pl/webmaster/zarabiaj/
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Kasa za darmo:) 15 lat, 3 miesięcy temu #9274

    rifly a co ile się te ankiety dostaje. ?
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Kasa za darmo:) 14 lat, 4 miesięcy temu #14043

    Hm jak na początek mogę się zainteresować :) :) gdzie co i jak i ile płacą pozdrawiam :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information