Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Boratynka / czy rzadkie monety się gdzieś zgłasza?

    • Dodeq
    • Dodeq

    Boratynka / czy rzadkie monety się gdzieś zgłasza? 13 lat, 9 miesięcy temu #19464

    Witam Wszystkich serdecznie!:)
    Chciałem zasięgnąć informacju na temat katalogowania i oznaczania stopnia rzadkości monet R-R8. Czy istnieje jakaś strona, instytucja do której zgłasza się posiadanie rzadkiej monety np R5-R7 w celu zaktualizowania informacji na temat ilości jej występowania (że jest np 6 znaną sztuką itd). Albo jakimś unikatem? :D Pewnie się już nikomu w takie liczenie nie chce bawić ? :)
    Za jakiś czas załącze zdjęcie swoich Boratynek :))
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Boratynka / czy rzadkie monety się gdzieś zgłasza? 13 lat, 9 miesięcy temu #19465

    Może nie tyle nikomu się nie chce w to bawić co po prostu liczne nowe "odkrycia" wpływają na R-ki. Niemniej jednak skala jest nadal dość pomocna i spokojnie można się nią sugerować przy zachowaniu zdrowego rozsądku.
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: Boratynka / czy rzadkie monety się gdzieś zgłasza? 13 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #19479

    Witam ponownie.
    A to moje "cacko":) Chyba nienotowana Boratynka (prawdopodobnie rocznik 1663) bez herbu Ślepowron (we wszystkich dotąd znanych rocznikach i odmianach stempli występował pod ogonem orła).
    Załączniki:
    • Wilk
    • Wilk

    Odp: Boratynka / czy rzadkie monety się gdzieś zgłasza? 13 lat, 6 miesięcy temu #20203

    A może to jest ładny falsik z epoki? Ta twarz Janka jakaś taka dziwna.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information