Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link

    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 15 lat temu #10295

    Podaje link z ciekawej aukcji na ebay 5 gr z 1934. Śledziłem tą aukcję i muszę stwierdzić, że była zabójcza :) Oto link cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...mp;item=330317535939
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 15 lat temu #10651

    Też mam z tego rocznika w swoim zbiorze tylko w troszke gorszym stanie:/...no i bez trumienki
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 14 lat, 9 miesięcy temu #11842

    również na allegro pojawiło się 5 gr z 1934, już miałem je licytować ale jakoś zdjęcie mnie nie przekonuje. Nie wiem czy to wina aparatu czy coś z tą monetą nie tak, koło 4 w dacie panuje jakiś bałagan w odcieniach, patyna też nierówna. Porównywałem ze zdjęciami z WCN ale ciężko określić czy to oryginał......
    allegro.pl/item681276962_5_groszy_1934_oryginalna_stan_i.html
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #11854

    ja właśnie przymierzam sie do udziału w tej aukcji, wg mnie jest z nią wszystko OK :) przynajmniej taka mam nadzieje... :silly:


    druga aukcja z 5 groszy z 34 r


    www.allegro.pl/item682567725_5_groszy_19..._mennicza_ii_rp.html
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 14 lat, 9 miesięcy temu #11855

    no właśnie...szkoda, że nie sprzedaje tego jakiś renomowany dystrybutor, ale chyba brakuje mi doświadczenia żeby kupować takie monetki nieogradowane więc poczekam aż się pojawi w gradingu, solidnie przepłacę i będę zadowolony :lol:
    A tymczasem życzę powodzenia w licytacji i zadowolenia z zakupu.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 14 lat, 8 miesięcy temu #12233

    Witam
    Mam pytanko,jak sprawdzić czy moneta,chodzi mi tu o 5 groszy z 1934 roku nie jest fałszywką???
    Bo ostatnio coś słyszałem ze są już w obiegu bardzo dobrze "zrobione"podróbki.
    A jestem na kupnie a nie chciałbym "wkopać"sie w fałszywkę?
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Aukcja z ebay 5 gr 1934 MS61 link 14 lat, 8 miesięcy temu #12236

    Najlepiej by było gdybyś zakupił katalog Jerzego Chałupskiego (aktualnie sprzedaje on je na allegro), ponieważ tam jest dokładnie wyjaśnione wraz ze zdjęciami jak odróżnić fałszywkę :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information