Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: waga monet

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: waga monet 10 lat, 11 miesięcy temu #28152

    ooooo bardzo poproszę ale mimo wszystko chciał bym żebyś opowiedział jakie szczegóły zwróciły twoją uwagę bo ja mam też kilka spostrzeżeń ale czuje się zupełnym laikiem moja przygoda z monetami ma zaledwie kilka latek wiec chciał bym się czegoś nauczyć
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: waga monet 10 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Uszy1201. #28153

    Nie będe tu sie rozpisywał o szczegółach, sam sobie porównasz i zobaczysz róznice,
    Ale pierwsze co sie rzuca w oczy to ta ala patyna, juz po tym mozna zazwyczaj stwierdzic co to jest, kolejna rzecz to slady odlewu czyli chropowatości na powierzchni, no i nie wiem jak rant w wypadku tej twojej ale zapewne tez nie wygląda tak jak powinien. Najlepiej jest sie uczyc porównując. Dzisiaj zdjęć nie wrzuce bo przy oswietleniu z żarówki jakość jest słaba, jutro po południu będą takie zdjęcia jak należy
    Pozdro.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: waga monet 10 lat, 11 miesięcy temu #28154

    Tu masz poniżej w linku kolego oryginał, robiłem dzisiaj rano przy porannym słoneczku:)


    Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: waga monet 10 lat, 11 miesięcy temu #28155

    kliknij na zdjęcie to sie powiększy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information