Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego 15 lat, 6 miesięcy temu #8065

    Numizmatyczna Agencja Prasowa ma przyjemność poinformować, że:
    Mennica Austriacka, rozpoczynając serię „Korony Habsburgów”, wydaje 5 listopada 2008 monetę „Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego” o nominale 100 euro.

    Monetę wykonano ze złota próby 986, stempel – lustrzany, masa – 16 g, średnica – 30 mm, nakład maksymalny – 30 000 sztuk. (NAP)


  • Odp:Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego 15 lat, 6 miesięcy temu #8067

    Śliczna blaszka, wiadomo cos więcej o cenie emisyjnej. 30.000 to jak na złoto dosc spory nakład.
    • diamencik
    • diamencik

    Odp:Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego 15 lat, 6 miesięcy temu #8071

    Piotr_k84 napisał:
    Śliczna blaszka, wiadomo cos więcej o cenie emisyjnej. 30.000 to jak na złoto dosc spory nakład.

    385 euro
    Wszystkie wiadomosci znajduja sie na stronie Mennicy austriackiej.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Korona Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego 15 lat, 6 miesięcy temu #8185

    diamencik napisał:
    Piotr_k84 napisał:
    Śliczna blaszka, wiadomo cos więcej o cenie emisyjnej. 30.000 to jak na złoto dosc spory nakład.

    385 euro
    Wszystkie wiadomosci znajduja sie na stronie Mennicy austriackiej.



    Cena zbliżona do naszych dwusetek. Nakład jak dla mnie za duży. Nawet gdybym zbierał złoto i tak bym nie kupił. Jakoś do mnie nie przemawia wizerunek.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek, mczekaj, bebes
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information