Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę

    • Offline
    • Oklaski: 12

    Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10927

    Witam, czy to ma wartość inną niż 1grosz? :)
    grosze_niecentryczne.jpg
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10928

    Może to opylisz :laugh: za 2 grosze !!
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10929

    19puchatek64 napisał:
    Może to opylisz :laugh: za 2 grosze !!

    Tak jak myślałem :) dzięki!
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10931

    nie wyrzucaj!! daj wnukom:)
    zobacz ile destrukty II RP są obecnie warte :)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10933

    Może minimalne przesunięcie stempla...no ale za kilkadziesiąt lat zawsze to więcej będzie warte niż zwykła groszówka
  • O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10945

    Nawet za kilkadziesąt lat nie będzie więcej warte od zwykłej groszówki.
    Takie sztuki bardzo często występują w obiegu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10946

    Jesli tylko awers jest wybity niecentrycznie nawet jesli jest wybity minimalnie jak w tym przypadku, to zdarza sie to czesciej niz niecentrycznie wybity awers i rewers monety, jesli twoj grosz to posiada, to bedzie wiecej warty niz tylko grosz z niecentrycznym awersem lub rewersem, wiec jesli posiada niecentryczny awers i rewers ja wycenil bym go na chwile obecna na jakies 5 do 7 zlotych w zaleznosci od stanu monety, jesli natomiast posiada tylko jeden awers lub rewers na 1 zl.
  • O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10953

    Chyba bios25 żartujesz. Niemożliwe jest wybicie tylko niecentrycznie jednej strony monety. Stempel górny i dolny są równo do siebie ułożone.

    To czy moneta będzie posiadała przesunięcie zależy od położenia krążka.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10959

    A wlasnie jest calkiem odwrotnie stempel dolny jest nie ruchomy i prawie nie mozliwe jest jego przesuniecie, natomiast stempel gorny jest ruchomy i to on wybija awers i rewers monety, masz racje ze sa rowno do siebie ulozone, wiec niecentryczny awers i rewers monety jest prawie nie mozliwe, ale zdaza sie, a wlasnie tylko jeden awers lub rewers zdarza sie czesciej, jesli masz niecentrycznie wybita monete to sprawdz a zobaczysz :P
  • O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 11 miesięcy temu #10974

    Jakoś nie chce mi się wierzyć w to co piszesz bios.

    Większość monet jakie widziałem z przesunięciami miały źle wybite dwie strony.

    www.pgnum.pl/aukcja/fenig-1918-stuttgart-p-3062.html
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Niecentrycznie wybity grosz 2005 prośba o wycenę 14 lat, 10 miesięcy temu #11531

    Witam, jakiś czas temu moja kolekcja powiększyła się o 5 fenigów 1918, niestety słaby stan. Zdziwiłem się, gdy włożyłem ją do holderu - jest to skrętka, jakieś 20 stopni! Jaką może mieć wartość? Zaznaczam, że stan pozostawia sporo do życzenia.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information