Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak pisać prośby o wycenę monety?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jak pisać prośby o wycenę monety? 14 lat, 4 miesięcy temu #15159

    Sprawdziłam teraz jeszcze raz tło (metodą pokazaną na zdjęciu z tego forum)przystawiając monetę do przedmiotu o wyraźnej strukturze kolorystycznej, wszystkie te srebrne monety "odbijają" wyraźnie jak w lustrze obraz... tam gdzie jest tło, a napisy i elementy są matowe.
    Trudne to dla laika, ale jakie to są różnice w cenach? Te monety były przechowywane niestety tzw. luzem, bez zabezpieczenia.
    DZK
    Dorota
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Jak pisać prośby o wycenę monety? 14 lat, 4 miesięcy temu #15192

    Naprawdę Pani Doroto te monety są wybite zwykłym stemplem stwierdzam na podstawie tych zdjęć ,(nie dodała Pani nowych zdjęć jak Pani pisała więc opieram się na tych pierwszych ).
    Cena tych monet co są na dołączonych zdjęciach to 10-15zł szt. Ja dodam ze jeśli ma Pani wątpliwość czy to stempel zwykły czy lustrzany to należy się zastanowić skąd ma Pani te monety ( mówię o 200 złotych XXX LAT PRL ) monet stemplem lustrzanym wybito tylko 6000 i naprawdę trzeba było mieć w tamtych czasach znajomości i dużo szczęścia aby pozyskać tą monetę.
    A monet z zwykłym stemplem wybito Ponad 13 000 000 sztuk!!!! i dlatego ma Pani trzy sztuki bo ta moneta nie jest jakimś unikatem co więcej jest bardzo tania ja mam ok 10 sztuk w rożnym stanie zachowania ze zwykłym stemplem.
    • kicaj
    • kicaj

    O:Jak pisać prośby o wycenę monety? 14 lat, 3 miesięcy temu #15493

    mam pytanie ile może byc warta
    1000zł z papieżem JP II z1983r
    10000zł solidarnośc z1990r
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information