Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #8973

    Chodzi mi wycenę takiej oto monety: 5 rubli, 5oz, 1987 America Peace and Cooperation (z dwoma niedzwiedziami).
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #9005

    Mógłbys dodać zdjęcie?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #9023

    P<br><br>Edytowany przez: adziu, w: 2009/01/04 23:37
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #9024

    sorry coś namieszałem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #9025

    aaa
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 4 miesięcy temu #9091

    nikt nie ma takiego katalogu?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 3 miesięcy temu #9095

    Nie wiem czy coś takiego Ci się przyda ale znalazłem coś takiego:

    chomikuj.pl/numizmatyka/Katalogi/Zagranica/Rosja
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 3 miesięcy temu #9110

    Niestety tam nie ma tej monety, ale dziękuję.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 3 miesięcy temu #9112

    Coś mi się wydaje, że to będzie raczej medal jakiś niż moneta. Napisy po rosyjsku i angielsku w 80. latach? A poza tym w katalogu Parchimowicza nic takeigo nie znalazłem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 2 miesięcy temu #9571

    ponawiam.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 2 miesięcy temu #9573

    Zobacz na allegro ja znam ceny monet ale tylko starych monet
    • Eothain
    • Eothain

    O:Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 2 miesięcy temu #9608

    Znalazłem coś takiego www.allegro.pl/item564987849_token_1rubel_1dolar_1988r.html możliwe, że ta Twója moneta to coś podobnego.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Odp:Proszę o pomoc kogoś z katalogiem monet z Rosji 15 lat, 2 miesięcy temu #9611

    Wejdź na stronę www.e-hobby.com.pl coś takiego rzuciło mi się w oczy przy przęglądaniu monet Rosyjskich.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information