Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Monety Lokalne

  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4524

    Zauważam jendą prawidłowośc przy kolejnych emisjach żetonó lokalnych. Brak jest czegoś co nazwę jednorodnością, jak w przypadku GNów. Większośc oficjalnych emisji powstaje w mosiądzu, niedługo mją wyjśc bimetale, roztocze teraz wyemitowało w miedzioniklu jeśli dobrze pamietam.

    Wiadomoe jest to, że mennica bije je jako formy promocji i nie zastanawiają się nad kolekcjonerami, to jasne i o to nie mma absolutnie żalu. Gdyby jednak taka jednorodnośc pozostała to za kilka lat w łądnym kalsrze czy na palecie ślicznie by sie prezentowały.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4554

    Na stonach Sandomierza napisali o Udanym debiucie goworka. Nie wiem chyba byliśmy z autorem artykułu na innej emisji gowokrów, bo ja byłme tam dośc długo i żadnej ogromnej kolejki nie widziałem.

    Zadnego plakatu infomacji wśró mieszkańców, totalne dno.

    www.sandomierz.pl/index.php/pl/aktualnosci/go:p/art306.html
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4555

    Ja uważam monety lokalne za pomyłke z 20000 tysiecy połowa jest w workach w szafach .Ceny sa z palca wyssane napompowane wartos monety duchowa jak i rzeczywista ma niewiele wspólnego z cena allegro.A nazwa dukat lokalny to jest kretynizm poniewaz jak mozna ładna monete nazwac prawie tak samo jak jakaś wybita przez mennice na zamowienie jakiegos tutaj prosze sobie samemu nazwac osobe składajca zamowienie.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4564

    A to ze zalegają to nei wina dużego nakałdu i kretynizmu twórców, tylko jest to ewidentna głupota i kretynizm instytucji zajmujących sie dystrybucja i merketingiem tego.

    To ma byc promocja miasta, więc niech nią będzie. Tylko aby to nastąpiło musza młodzi ludzie się za to wziąc, a nie zastygli w głębokim PRLu urzędnicy. Ja widze to na przykładzie Sandomierza, gdzie wydział prmocji miasta działający przy uzrędzie Miasta, jest instytucja promującą tylko z nazwy.

    CO to jest 20.000 sztuk to 40 milionowego narodu. A dolicz jeszcze miliony obcokrajowców do POlski zjeżdżających. Tylko aby taki produkt dobrze sprzedac potrzebny jest pomysł, któego najwyraxniej brakuje. Wtedy ani jeden worek nie zalegałby w szafach.
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4585

    Chyba nie o te szafy chodziło... ;)
    • Shiver
    • Shiver

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4586

    Piotr_k84 napisał:
    Na stonach Sandomierza napisali o Udanym debiucie goworka.

    Czymś się chwalić trzeba a nikt przecież nie będzie się chwalił klapą...
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4711

    Doniesienie ze Zgorzelca tym razem. \"Jakuby\" pojawiją się tam od 01.08.2008

    dukat-lokalny.zgorzelec.eu/index-1.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4776

    Witam
    Mam pytanie byłem ostatnio w szymbarku i dostałem tam monetę 1 cepr wygląda jak NG ta monetka też sie zalicza do Monet lokalnych ?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4781

    W 8 miastach i gminach nad Zalewem Wiślanym ukażą się monety o nominałach 4 bryzy oraz 7 bryz.Siódemki będą z dziurką.Na rewersie 4 bryz będzie kwiat kruszczyka jednego z Polskich storczykó natomiast rewers 7 bryz będzie miał wizerunek mikołajka nadmorskiego.Ale już wiem że będzie trzeba ich szukać tylko w miastach bo niebedzie możliwej wysyłki do klienta pozostaje tylko szukanie kiedy i gdzie ale ponoć w sezonie tylko tyle wiem.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4782

    Coraz więcej tych blaszek. Niedawno działo się pompowanie lustrzanek a teraz to samo się dzieje z tymi żetonami. Każde miasto oraz osoby prywatne chcą majątki pozdobywać na sprzedaży tych nic nie wartościowych blaszek. Oj źle się dzieje...
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4783

    źle żartujesz?
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4797

    Te bryzy to pewnie 'pan Henio\" na pieńku będzie wybijał w garazu.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4804

    a jutro Pizreny w Pyzdrach...
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4819

    Oj tzreba będzie siąsc i te oficjalne zliczyc:) A ciekawe ile ejszcze będzie w wakacje, bo wakacje to w wielu maistach sezon turystyczny i wteyd to własnie żetony te spełnią swoje zadanie jako promocja i pamiątka.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4867

    A 3 merki jakoś spadac nie zamierzają??? Nadal 100zł utrzymuje.

    allegro.pl/item371693418_3_merki_2006_75_lat_juraty.html


    O a to Ci psikus: 40 jeleni za 1025zł:
    allegro.pl/item370042457_40_jeleni_od_1z...;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/06/02 00:00
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4880

    A byłem pewien, że srebrne jelenie nigdy nie pojawia się w sprzedaży. W jeden z licytacji lokalnego radia moneta została sprzedana za 1 210 zł, czyli drożej niż na Allegro.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 11 miesięcy temu #4907

    Ale tamta była charytatywna więc porównywac raczej nie można ze zwykłą aukcją.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 10 miesięcy temu #5088

    I kolejna prywatna pieńkowa emisja RYbnika. Tym razem KOperniki.
    .....Fryderyki były, teraz Koperniki, no to potem chyba kolej na .......Piłsudczyki.

    W opisie aukcji pisza, ze emitent 20% pzreznacza na cele harytatywne. Chwali się to ale jakby robił to z serca to nie chwaliłby się tym tylko po cichu płacił. A tak to gra na ludzich uczuciach. Ale ok bo się zapędzam....

    Także reasumując jednym zdaniem, kolejny shit i bubel.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 10 miesięcy temu #5177

  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 10 miesięcy temu #5183

    Eothain napisał:


    Miejsce produkcji, garaż Pana Henia:)
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information