Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Monety Lokalne

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9108

    Najlepiej dla monet - to faktycznie kapsel - ale to wersja dla beztroskich bogaczy - do tego ładne paletki i kolekcja prezentuje się naprawde godnie.
    Ale przy monetach obiegowych wartość opakowania przekracza wartość materialną kolekcji.
    Wersja ekonomiczna - to moim zdaniem album na holdery ( np na 200 sztuk) - nie tak ładnie, ale monety są zabezpieczone - i przechowywanie 200 monet to koszt`kilkadziesiąt złotych.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9111

    bo właśnie mam je w hlderach i sie zastanawiałem czy nei przełożyc je do albumu bo widziałem ładny na allegro ale dzięki za wpisy
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9124

    ok wróćmy do tematu samych dukatów. CHciałem poznać wasze opinie na temat tego, któa z emisji dukatów bitych przez Mennicę Polską są waszym zdaniem najładniejszymi dukatami roku 2008? ( moga też być serie a nie maista).

    Skomentujcie w 1-2 zdaniach swój wybór.

    Dla osób, które nie widziały wszystkich emisji... pod tym adresem można zobaczyć wizerunki 2008.

    www.dukatlokalny.pl/archiwum2008.html

    Moim zdaniem absolutnym hitem jest seria \"Latarnie Polskie\". Bimetal, oraz doskonałe projekty p. R.Kotowicza robią swoje. CIekawe czy będzie kontynuacja serii. Fajnie by było.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9127

    tak Masz racje Piotrze całkowicie się z Tobą zgadzam Bimetal i projekt-wszczególnośći robi swoje jest to niewątpliwie hit
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9128

    tak Masz racje Piotrze całkowicie się z Tobą zgadzam Bimetal i projekt-wszczególnośći robi swoje jest to niewątpliwie hit
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9129

    Tak masz racje Piotrze całkowicie się z Tobą zgadzam bimetal i projekt - wszczególnośći robią swoje niewątpliwie wg mnie jest to hit
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9131

    Zgadazm się, coć może nie aż 3 razy ;), ale latarnie pięknie się prezentują. Ale tytuł: Seria Mennicy Polskiej \"Polskie Latarnie Morskie\" do czegoś zobowiązuje.

    Ale te żetony to nie tylko kawałki ładnej blachy. Dla mnie każdy ma swoją historię. Bo to albo szukało się sklepu w Nałęczowie albo jak byłem na Coin Expo to kupiłem. Dla mnie każdy jest wyjątkowy, bo każdy ma inną historię. I gdybym miał wybrać najładnieszy to byłby dla mnie trudny wybór. Pewnie to byłby jakiś dukat, którego nie mam, bo cudze chwalicie a swego nie znacie...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9132

    Zgadzam się - Latarnie polskie - to mistrzostwo świata - piękny rysunek, tworzy trójwymiarową grafikę - naprawde klasa. Jeśli chodzi o kontynuacje - Latarnie to seria 16 monet - 4 sztuki co roku - także jest co zbierać.
    Jeśli chodzi o postać, wydarzenie upamiętnione na monecie - to moim zdaniem najciekawsza jest postać Karola Goduli. Jego życiorys starczył by na kanwę kilku filmów - a i jakąś bajkę by przy okazji dało radę napisać. Rewelacja - radzę poszperać i poczytać.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9158

    Nieoficjalne wizerunki był już wcześniej.
    Teraz pojawiły sę juz oficjalne wizerunki 3 Misi i 4 Biesczadów.

    www.dukatlokalny.pl/zapowiedzi.html
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9168

    może to zabrzmiec głupio ale...czy wyłączny emiterem monet lokalnych sa Urzędy poszczególnych miast czy może wNBP też można dostać?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9169

    Eminentem sa nie tylko urzędy miast. Również domy kultury lub firmy. NBP nie ma w tym żadnego udziału. dukatlokalny.pl/archiwum.html Tu masz wszystkie żetony wraz z eminentami i innymi parametrami.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 4 miesięcy temu #9170

    a szkoda... bo NBP mam pod nosem:D
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9188

    Pojaiwły się juz oficjalnie wizerunki w zapowiedziach 7 gryfinów.
    www.dukatlokalny.pl/zapowiedzi.html
    Co sądzicie o wizerunku??? Dla mnie bomba, ale to tylko moja opinia. Czekam na wasze......opinie
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9193

    Bardzo ładny projekt. Do tego bimetal...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9209

    bardzo łądne monety
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9222

    I pojawiły się nowe potwierdzone zapowiedzi. W Biłgoraju 4 przetaki, w Chojnicach zaś 3 i 4 Tury.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9313

    dukatlokalny.pl/zapowiedzi.html a dziś pojawiły sie ich oficjalne wizerunki. Mamy też Rummele z Miastka z lisem oraz Augusty z Augustowa.
  • Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9315

    Z tego co wyszytałem przy 4 Augustach to do mosiądzu i srebra są różni projektanci a więc zapowiada się na to, że będą dwa wizeurnki. Super.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9342

    dukatlokalny.pl/zapowiedzi.html

    I podano kolejne zapowiedzi. Oj wysyp dukatów się szykuje w tym roku...
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:Monety Lokalne 15 lat, 3 miesięcy temu #9343

    Jeśli chodzi o Chojnice to poprzednia moneta była ładniejsza ,a obecne będą dostępne pod koniec kwietnia lub na początku maja.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information