Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety można znaleźć nie tylko na Allegro!

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10943

    ** To wątek dyskusji o artykule: Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! **
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10944

    Czy ktoś z Wam ma wykrywacz metali?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10947

    No ja mam, uzywam go prawie co weekend. Calkiem fajna zabawa.
    • Eothain
    • Eothain

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10948

    To napisz proszę, co znajdujesz, gdzie szukasz...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez milus1. #10950

    Bardzo fajny artykuł. Sam zamierzam sobie kupić wykrywać tylko środków brak- może na wakacjach zarobie i pobiegam po polach i lasach ;)

    No i koło mnie był młyn(XVI wieczny), stalag i są ruiny B)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10951

    Znalesc mozna rozne rzeczy od gwozdzi :laugh: do monet, pierscieni, i tak dalej ..., trzeba byc tylko cierpliwym, a miejsce znalesc w internecie najlepiej w swojej okolicy, jakies pole bitewne lub w ruinach domow albo lepiej poniemieckich dworow.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10960

    Tylko wystrzegajcie się prosze chińskich tanich badziew - dostałem kiedys takie coś w barterze za reklamę i moze nie umialem tego nastawic ale nie znalazl 2 zlotowki pod dywanem.
    Jak juz kupowac to cos dobrego.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10972

    po ukazaniu sie artykułu "tresuer hunting" postanowiłem pożyczyć od zanomego wykrywacz i pogrzebać na terenie dawnego pałacu :) niestety owy model nie miał opcji dyskryminacji żelaza itp... wiec wykopałem tonę polmosów :P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #10983

    witam sam przymierzam sie do kupna dobrego sprzętu chodziłem troche ze znajomymi fajna sprawa fajne monety wychodzą :D Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #11010

    witam
    w artyku;e jest napisane że ludzie poza monetami znajduja takze sztućce ,ja osobiście kolekcjonuje monety jednak niedawno znalazłem w szopie obok poniemieckiego domu przy granicy z Niemcami łyżke która wygląda na starą i pozłacana z zewnątrz ,
    jeśli ktoś zna się na sztućcach i mógłby mi pomóc w ocenie tego przedmiotu to prosze o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysle wte
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #11149

    Yo, wywiad spoko, ja latam z piszczałą już prawie rok. Do kol. widel, nawet jak masz średniej jakości sprzęt i tak sie nakopiesz tego szajsu (czytaj polmosów). Zajęcie jest fajne tylko szkoda że u nas w kraju niezgodne z prawem :(
    Odnośnie sprzętu, jeśli chcecie coś kupować to tylko takich firm jak garrett, tesoro, minelab, fischer, oczywiście są jeszcze inne ale te sa najbardziej znane, strzeżcie sie chinskiego badziewia typu MD czy takie coś, bo są do du..
    pzdr.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 11 miesięcy temu #11337

    witam artykuł jest ciekawy:)
    ja latam z wykrywaczem już 2 rok:)
    swoją kolekcję mam już bardzo ciekawą:)
    sprawia mi to wiele radości:)
    trzeba mieć chęci i cierpliwość:)
    każdemu poleciłbym spróbować pochodzić z wykrywaczem:)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 10 miesięcy temu #11349

    Czy ktoś używał może wykrywacza Garrett GTP 1350 lub Garrett Ace 250. Jeśli tak to jak duża jest różnica w ich pracy, wiem że pierwszy rozpoznaje też wielkość przedmiotu - interesuje mnie jak duży ma to wpływ na poszukiwania (na cenę ma spory ok. 330 funtów różnicy w cenie).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 10 miesięcy temu #11354

    borsuk1977 na to pytanie ci nie odpowiem, bo się dobrze nie znam, ale myślę ze znajdziesz odpowiedz na www.odkrywca.pl/.
    pzdr.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 10 miesięcy temu #11365

    Od roku biegam z piszczałką (Rutus Proxima). Fajna sprawa, ale polecam tylko cierpliwym. Żeby nie wiem jak dobrą miał wykrywacz dyskryminację to tematu śmieci się nie przeskoczy. I trzeba pamiętać, że nie jest to do końca legalne (wszystko co znajduje się w ziemi należy do Skarbu Państwa).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 9 miesięcy temu #11958

    Także mam zamiar kupić wykrywacz :) prawdopodobnie Garretta Ace150 :D na początek powinien wystarczyć :) jak uważacie ??
    • Dodeq
    • Dodeq

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 9 miesięcy temu #11960

    Witam Wszystkich:)
    Ja również przymierzam się do kupienia wykrywacza, myślę że może to być ciekawa przygoda a zarazem zabawa i spędzenie czasu :)
    Jaki sprzęt polecacie na początek? Zmieszczę się z czymś sensownym do szukania monet do 500 zł ?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 14 lat, 9 miesięcy temu #11977

    polecam Garretta Ace250:)naprawde dobry sprzet:)średniej klasy najlepszy wykrywacz:)naprawde warto:)sam na takim chodze i jestem zadowolony:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 13 lat, 11 miesięcy temu #18608

    Witam
    Proszę o pomoc !!!
    Poszukuje w ostatnim czasie dobrego wykrywacza metali w kwocie 1000-1600zł, czy mógłby mi ktoś kto się orientuje w tego tupu użadzeniach doradzić. Nie mam zbytnio pojęcia o tego typu urządzeniach więc jeśli ktoś zna dobry wykrywacz w danej cenie to posze podać markę.
    A jak marka wykrywaczy w takim przedziale cenowym jest najlepsza ???
    Z góry wielkie dzięki za pomoc.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Monety można znaleźć nie tylko na Allegro! 13 lat, 11 miesięcy temu #18610

    Popytaj tutaj www.odkrywca.pl/
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information