Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowe monety NG - Częstochowa

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 7 miesięcy temu #12481

    ** To wątek dyskusji o artykule: Nowe monety NG - Częstochowa **
    • Offline
    • Oklaski: -2

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 7 miesięcy temu #12560

    Monety moze i ladne ale naklad ponad miliom.Masuwa. :(
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12668

    2008 to ostatni rok w którym nbp zakończył historyczne miasta :P :woohoo:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12724

    Mamy dużo miast w Polsce,można klepać monety non-stop,ale jest też czas pomyśleć o wsiach. ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12728

    Np: Seria Wsie Polskie - 250 lecie wsi Kozia Wólka Mała :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12731

    A co by mieli na monetach Wsie Polski umieszczać???
    Może żyto, owies, ziemniaki, buraki, krowy, konie i ... :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12742

    nieważne co umieszczać, ale ważne, żeby kaska płynęła..... :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12774

    Naklady na NG coraz wieksze no ale to przeciez obiegowki.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12775

    fakt, obiegówki w nakładzie 1 mln lub większym, ale dla niektórych jest to "coś oryginalnego" i zapłacą za to nawet 3 zł, a to 1 mln złotych wiecej, co prawda nie dla budżetu, ale zawsze.
    a tak na marginesie, ciekawe co by powiedziała pani w sklepie, jak bym zaniósł jej 20 Słowackiego :)
    pewno wezwała by policje ze wprowadzam do obrotu fałszywki :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12815

    Ja od 2007 r nie kupuję 2złotówek NG za wyjątkiem zwierzaków, nie opłaca mi się kupować tych monet, co to za rarytas kupować monety zalegające kawał czasu w NBP.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12981

    charston90 widać ze dawno nie kupowałś 2zł NG.niektóre monetki sie rozchodza w pare godzin, i nie mówie tutaj o zwierzakach.generalnie następnego dnia 2złtówki można kupić...tylko na allegro, bo w nbp juz nie ma.tak wiec masówka masówką a ludzie i tak to kupują i ona wcale nie zalegają w nbp=)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12991

    przesadzają już troche z tym nakładem monet ,to już troche mija się z celem :S
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #12999

    ar2r napisał/a:
    charston90 widać ze dawno nie kupowałś 2zł NG.niektóre monetki sie rozchodza w pare godzin, i nie mówie tutaj o zwierzakach.generalnie następnego dnia 2złtówki można kupić...tylko na allegro, bo w nbp juz nie ma.tak wiec masówka masówką a ludzie i tak to kupują i ona wcale nie zalegają w nbp=)


    To w jakim oddziale ona tak szybko się rozchodzą? Bo w Białymstoku leży tego pełno, i wcale ludzie tego nie kupują, a jak już, to wymieniają, bo cena nominalna jest taka sama jak wartość.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 6 miesięcy temu #13120

    placzido napisał/a:

    a tak na marginesie, ciekawe co by powiedziała pani w sklepie, jak bym zaniósł jej 20 Słowackiego :)
    pewno wezwała by policje ze wprowadzam do obrotu fałszywki :)


    Słyszałam o takiej historii, pani w sklepie rzeczywiście długo się przyglądała :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13343

    coś wam wszystkim napiszę:)...niech minie jeszcze z 20 lat....................................................................uuuuuuu długo,,,,aleeeeeee zobaczycie ile będą warte:)pozdraiwam...ps.to ne mój głupi optymizm,tylko intuicja:)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13345

    Fajnie było jak jeszcze w 95' i dalej lat temu monety GN były w nakładzie np.300tys. ;)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13346

    Ja zbieram prawie wszystko. Ale nie zbierałem historycznych miast i nie będę.Najbardziej lubię z GN zwierzęta i malarzy.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowa seria monet NG - pierwsza emisja Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13347

    ja zbieram również wszystko...najbardziej lubię kupować monety w zestawach różnych....2GN. szkoda że w polsce jest takmało zbieraczy...pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13348

    No jak czytałem na ten temat artykuł to takich prawdziwych jest ok.50000,a dwójkowiczów może być na prawdę sporo.
  • O:Nowe monety NG - Częstochowa 14 lat, 5 miesięcy temu #13350

    ziomal1225 napisał/a:
    Fajnie było jak jeszcze w 95' i dalej lat temu monety GN były w nakładzie np.300tys. ;)


    Sory, ale denerwują mnie tacy ludzie jak ty. Piszą jak kiedyś było dobrze i chcą, żeby teraz również tak było. Tak się nie da. Czasy się zmieniają, nakłady dwójek są wystarczające. Gdyby były po 300 tys. to ludzie by się zabijali chcąc je dostać. To są monety OBIEGOWE i są równomiernie przeznaczone na obieg jak i na kolekcjonerstwo, a gdyby były takie małe nakłady to to pierwsze byłoby niemożliwe.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information