Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera

    • Eothain
    • Eothain

    Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16197

    ** Ten wątek jest dyskusją do artykułu: Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera **
    • Offline
    • Oklaski: 12

    Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16198

    I co dał nam :kolekcjoner"? Podwyższenie cen o prawie 100%, husarza kupiłem za 54zł, a szwoleżer z pewnością nie zejdzie poniżej 100zł bo kochani "kolekcjonerzy regulujący rynek" dają zawsze maksymalną ofertę... czysty wyzysk
    • Wilk
    • Wilk

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16200

    Już gdzieś na tym forum była spora dyskusja na temat tej monety. Wnioski ogólne z tej wymiany zdań to: najgorsza moneta serii, koń wygląda na pokrakę, za droga, za duży nakład, itd. Z drugiej strony są głosy, które są za monetą.
    • Wilk
    • Wilk

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16201

    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16398

    No i szwolezer poszedł za 100zł :). Ciekawe jak utrzyma cene przy nakładzie 100tys.
    • Wilk
    • Wilk

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16399

    Nie utrzyma się. Spadnie na pewno.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16401

    ja tam przy licytacji dałem o dziwo najmniejszą cena jaka była możliwa bo nie będę póki co dorabiał NBP. No i nie kupiłem :( ale teraz poczekam, na pewno nie wzrośnie a tylko może spaść i kupie taniej :)

    I APELUJE DO WSZYSTKICH DAWAJCIE NA AUKCJACH MINIMALNĄ CENĘ!
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16402

    Ja tez nie wygrałem :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16416

    Ja tez nie wygralem i chyba nigdy nie wygram bo nie dam nigdy ceny max.Chyba zrezygnuje ze sreberek i przestawie sie chyba na euro.
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16418

    Jeszcze nie licytuję-poczekam,moze bedzie taniej?Czas na uzupełnienie starszych ,,sreberek''
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16441

    gucio1955 napisał:
    [quote]Ja tez nie wygralem i chyba nigdy nie wygram bo nie dam nigdy ceny max.

    moim zdaniem cena i tak jest ustalona z gory wiec szkoda czasu na ich "aukcje" ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16507

    Ta rzekoma aukcja to zwykła mistyfikacja żeby wyłudzić pieniądze. Po co tyle zachodu? Monety można sprzedawać przecież po dowolnych cenach. Rynek cenę sam zweryfikuje wcześniej czy później.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16531

    ja nawet nie brałem udziału w licytacji bo to jest absurd z tymi aukcjami ,,,wcześniejsze monety kupiłem nakłady 80 tyś to jeszcze ujdzie ale żeby nakład był 100tyś i kosztowała 100 zł to przesada ,,, a NBP nie dał żadnego w tym roku nakładu 50tyś i wtedy ten kolekcjoner miał by sens,,,, wydaje mi się że większość ludzi przerzuci się na Euro,,,,, nikt nie lubi być oszukiwany
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Szwoleżer Gwardii Cesarza Napoleona I na kolejnej aukcji Kolekcjonera 14 lat, 2 miesięcy temu #16565

    Teraz trzeba dać w sklepie ponad sto złotych a pod koniec roku cena spadnie poniżej stówy. Wygrywa tylko NBP. :(
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information