Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie

    • Eothain
    • Eothain

    Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 5 miesięcy temu #25293

    Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne przygotowało ciekawy wykład. Wszyscy zainteresowani będą mogli w najbliższy czwartek, 8 grudnia, wysłuchać odczytu poświęconego skarbowi składającemu się z ponad sześciu tysięcy boratynek. Wykład pod tytułem „Skarb monet (boratynek) z miejscowości Idźki-Wykno” wygłosi pan Grzegorz Śnieżko. Zapraszamy w czwartek do Muzeum Niepodległości w Warszawie (al. Solidarności 62) o godzinie 17:00.

    Autor: Michał Gazda
    Źródło: WTN

    Więcej...
  • Odp: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 5 miesięcy temu #25299

    Ja jak się nic nie zmieni, wpadnę na wykład - akurat zaraz po pracy a do Muzeum Niepodległości mam niedaleko.
  • Odp: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 5 miesięcy temu #25318

    ...byłem i ani trochę nie żałuję. Wykład był naprawdę interesujący. Grzegorz Śnieżko w bardzo interesującej prezentacji przedstawił wyniki swoich badań dot. skarbu z Idziek-Wykna. Warto nadmienić, że napisał on również nt. temat pracę magisterską.

    Wykład był naprawdę bardzo interesujący, szkoda tylko że na sali było........tylko 15 osób. W Warszawie - mieście, gdzie numizmatyków można liczyć w setkach, 15 osób to naprawdę żenujący obraz. .....cóż zapewne większość to "krowy które głośno ryczą, a mało mleka dają".
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 5 miesięcy temu #25320

    Jeśli ,,numizmatykami" nazywa się ludzi, których największym osiągnięciem byłoby skompletowanie GN'ów, to tak potem jest. :)
  • Odp: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 5 miesięcy temu #25371

    no niestety tak to w większości przypadków jest, że dla wielu "numizmatyka" kończy się na GN-ach a dalej to już zaczynają się schody.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 3 miesięcy temu #26012

    Ciekawe jak wy zaczynaliście "przygodę" z numizmatyką?
    Nie podejrzewam, że od razu weszliście w stan posiadania
    numizmatów jaki teraz prawdopodobnie macie.
    Nie należy nikogo zniechęcać do swojego hobby epitetami
    ze względu że zbiera monety GN - a może za 5 lat będzie
    posiadał tyle co Ty wytrawny numizmatyku.
    • Shiver
    • Shiver

    Odp: Posłuchaj o skarbie boratynek w Warszawie 12 lat, 3 miesięcy temu #26013

    Przede wszystkim numizmatyk to nie stan posiadania tylko stan wiedzy. Zarówno tej posiadanej jak i chęci jej zdobywania.
    I nie mam na myśli znajomości dat najbliższych emisji NBP ;)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information