Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: XV Lwóweckie Lato Agatowe – AGATUS 2012

    • Eothain
    • Eothain

    XV Lwóweckie Lato Agatowe – AGATUS 2012 11 lat, 9 miesięcy temu #27100

    agatus 2012 - 1W dniach 13 – 15 lipca 2012 r. w Lwówku Śląskim, jak corocznie, odbyły się obchody XV Lwóweckiego Lata Agatowego. Organizatorem była Gmina i Miasto Lwówek Śląski. Miejsce imprezy, to Rynek miejski w Lwówku Śląskim oraz pola agatowe (okolice Płóczek Górnych). Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku przygotowano w Mennicy Walońskiej specjalny notgeld. Tegoroczna emisja AGATUSA jest już czwartą jego odsłoną. Agatusy 2012 wyemitowano w dwóch odmianach.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    XV Lwóweckie Lato Agatowe – AGATUS 2012 11 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Valkiria. #27101

    nie wiem czy uda sie dodac zalacznik ale sprobuje podrzucic cos w temacie :)
    Insekty w bursztynie z przed 50 milionow lat !
    Załączniki:
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: XV Lwóweckie Lato Agatowe – AGATUS 2012 11 lat, 9 miesięcy temu #27103

    Valkiria skąd pewność- datowania tych staruszków?:)

    Na mnie robi wrażenie, co by za robaczek tam nie został uwieczniony :) na żywo musi cieszyć oko :) To prywatna sztuka?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: XV Lwóweckie Lato Agatowe – AGATUS 2012 11 lat, 9 miesięcy temu #27110

    Nie mam pojecia w jaki sposob datuje sie tego typu rzeczy , taki opis towarzyszyl temu obiektowi w muzeum a na tyle wpadal w oko ze pstryknelam kilka fotek.
    Moglo by sie wydawac ze ciezko znalesc cos starszego od monet do kolekcjonowania...
    Załączniki:
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information