Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czesław Niemen na monetach

    • Offline
    • Oklaski: -1

    Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11403

    Dziś NBP opublikowało wizerunki monet o tematyce Czesław Niemen z serii "Historia polskiej muzyki rozrywkowej". Sądzę, że wizerunki dyszek są bardzo obiecujące, lecz jestem nieco rozczarowany dwójką. A co wy o tym sądzicie?
    • Eothain
    • Eothain

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11404

    Widziałem gdzieś, ale próbuję dostać się na strony NBP i ciągle jakieś błędy serwera wyskakują.
    A co do wizerunków. Okrągła dyszka jest całkiem ładna. Zależy jak będzie wykonana dwójka, bo może być ciekawa.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11407

    Może dwójka w realu lepiej wygląda trezba będzie ocenić po zdobyciu takowej monety
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez przemo07. #11412

    Nie wiem czemu ale ja nie widzę wizerunków :( Za to widzę że strona NBP się zmieniła :) jak ktoś ma te wizerunki to może wrzucić na forum
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11415

    wchodzisz jak dawniej w banknoty i monety -> pózniej w monety okolicznościowe -> póżniej katalog monet i otwierasz rok 2009 :D prosze bardzo a tu link :

    nbp.pl/home.aspx?f=/banknoty_i_monety/mo...cznosciowe/2009.html
    • Eothain
    • Eothain

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11418

    Albo zaglądasz do newsów na naszej stronie: www.katalogmonet.pl/Newsy-numizmatyczne/...y-numizmatyczne.html
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11419

    Monetki wyglądają całkiem atrakcyjnie, szkoda tylko że obie srebrne w takim nakładzie. Mogli chociaż klipie odpuścić z 50 tyś.
    • Modsog
    • Modsog

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11420

    Idą jak świeże bułeczki, już można komplet zamówić za 130 zł w przedsprzedaży... Niestety ten temat mnie nie interesuje, bo pewnie chętnie bym kupił :D
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez macca. #11426

    1. jak wyczytalem na stronach nbp 9 cze zmienili image swojego portalu i wieczorem/noca nie byl serwis dostepny... pewnie czas zmiany
    2. no jeszcze ludziska sie nie polapali i kupuja w przedsprzedazy... no coz i po szkodzie (staracie?) Polak...
    • Eothain
    • Eothain

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11494

    Chyba rozwiązała się zagadka wysokich nakładów! Klipę można wygrać w jakimś konkursie w radiu! www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/?id=102168
    Przynajmniej w NBP'ie nie będzie tego tyle zalegać... ;)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 10 miesięcy temu #11542

    dziś emisja dwójki.

    Zakupiłem dzisiaj i muszę przyznać, że z projektu mi się dwójeczka w ogóle nie podobała, ale w realu całkiem całkiem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Czesław Niemen na monetach 14 lat, 9 miesięcy temu #11941

    Też ma dwójkę i bardzo mi się podoba:P
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information