Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #741

    na allegro jest już coraz większy problem ze zbyciem monety w cenie 300 pln - a dobrze im tak, oczywiście handlarzom - śledziłem ceny przez dwa tygodnie i najniższą ceną za sokoła było 212,50 pln, a na dzień dzisiejszy można już kupić za 242,50 pln
    ................ jeszcze jedno, skarbówka wreszcie się wzięła za handlarzy monetami którzy wystawiają już aukcje monet które dopiero się ukażą i za sokoły.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #742

    no chyba nie tak do końca... wiele jest aukcji z sokołem za 300-400 zł i ludzie kupują za te ceny... są aukcje za 2xx zł ale to licytacje więc cena pewnie dojdzie do 300 zł.

    a co do skarbówki to najwyższa pora... niech się wezmą za tych co sprzedają i przedsprzedają monety w setkach sztuk.
  • Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #744

    a skąd wiadomości, ze juz się wzięła????Powinni zrobić porżadek głównie z tymi hurtownikami, któzy sprzedają pudła i dziesiątki worków, podatek odprowadzają pewnie od połowy a reszta do kieszeni. Zadrobnych sprzedających z 1-2 sztukami powinni sobie odpuścici i chyba odpuszcza.zbyt mała szkodliwosc czynu:)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #746

    Też polowałem na sokoła i udało się zdobyć 2zł i 10 zł, co prawda po cenach dużo wiekszych.Myśle że to może być poziom bursztynowego szlaku?!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #747

    hmmm... nie wiedziałem że wyszła 10 zł z Sokołem ;)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #751

    \"JARAS napisał:
    [quote]Też polowałem na sokoła i udało się zdobyć 2zł i 10 zł, ...\&quot;<br><br>Edytowany przez: riko_2, w: 2008/01/28 19:56
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #752

    Zapewnie chodziło Ci jaras o monetę srebrną 20 zł a nie 10 zł
  • Odp:sokół zaczyna tanieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #760

    JARAS napisał:
    Też polowałem na sokoła i udało się zdobyć 2zł i 10 zł, co prawda po cenach dużo wiekszych.Myśle że to może być poziom bursztynowego szlaku?!


    Bursztynowym szlakiem to sokół raczej napewno nie bedzie:):):)Ale poniżej 220zł nie powinien spaśc
    • Offline
    • Oklaski: 0

    od czego zacząć zbieranie monet ? 16 lat, 3 miesięcy temu #820

    chciałem zapytać i dostać jakieś wskazówki i rady ,chcę się nastawić tylko na srebro
    • zywy87
    • zywy87

    Odp:od czego zacząć zbieranie monet ? 16 lat, 3 miesięcy temu #821

    Witam ja mam ten sam problem :&gt; co poprzednik chce zainwestowac kolo 2000zl i nie wiem co kupywac i jak jestem z malej miejscowosci i nie mam za duzego dostepu jakby ktos byl mily i chcial ze mna popisac na drodze mailowej albo gg to zapraszam
    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    gg 597364
  • Odp:od czego zacząć zbieranie monet ? 16 lat, 3 miesięcy temu #822

    :):) prosze czytać katalogmonet.pl na bierząco będziemy pisać o tym jak i w co inwestować mądrze i rozsądnie.

    na chwilę obecna w celach inwestycyjnych zachęcam do kupna tzw gniotów: zakończenie wojny, statut łaskiego, Gałczyński, dzieje złotego. te moenty dadza na sobie zarobić w niedługim czasie. Ale to temat o sokole, nie róbmy syfu
    • zywy87
    • zywy87

    Odp:od czego zacząć zbieranie monet ? 16 lat, 3 miesięcy temu #823

    hmm a do jakiej ceny oplaca sie je kupywac ??
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:od czego zacząć zbieranie monet ? 16 lat, 3 miesięcy temu #824

    Tak wyjątkowo zadam pytanie z perspektywy inwestora a nie kolekcjonera jakim jetsem:
    Coś mi się wydaje,że SGH,Domeyko i Powstanie Warszawskie zaczyna się cieszyć popularnością.Obserwuje te aukcje i zauważłem,że cena powoli rośnie.Moge się mylić,ale uważam,że one też mogą wzrosnąć.Kupił bm je,ale nabylem Morświna i niemam wystarczającej gotówki ale polecam innym.
    Pozdrawiam warszawa24
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #827

    Przepraszam wszystkich. Oczywiście chodziło mi o 20 zł a nie o 10. Pozdrawiam wszystkich i mam radochę z ogladania sokoła w swoich zbiorach.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #830

    Musze sie przyznac że jestem początkującym kolekcjonerem i kupiłem sokoła na początku stycznia.Teraz żałuje że nie poczekałem:( .No ale cóż,trudno się mówi i żyje sie dalej.Jak to mówi polskie przysłowie\&quot;Mądry Polak po szkodzie\&quot;
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #831

    A za ile go kupiłeś jeśli to nie tajemnica?? :D
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #832

    PR 69-490zł.Naprwde ładna monetka.2 zwierzak(sokół-300)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #834

    Robcio89 napisał:
    A za ile go kupiłeś jeśli to nie tajemnica?? :D
    Nie to nie tajemnica.Dałem za niego 309+11 za przesyłke
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #835

    No rzeczywiście można teraz kupić taniej ale kto się tego mógł spodziewać? :) Też miałem kilka nie trafionych zakupów jeśli chodzi o monety wiec sie nie przejmuj, każdy tak ma :D A co do samej monety to w przyszłości gdybyś ją sprzedal może uda się na niej troche nawet zarobić :D
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Sprostowanie. 16 lat, 3 miesięcy temu #836

    KIep84 napisał:
    Robcio89 napisał:
    A za ile go kupiłeś jeśli to nie tajemnica?? :D
    Nie to nie tajemnica.Dałem za niego 309+11 za przesyłke


    Nie martw się - na pewno na tej monecie nie stracisz. Cena pewnie spadnie do 150 potem się odbije i zostanie na poziomie 220-230 zł przez jakiś czas a potem będzie sukcesywnie rosła. zarobisz na niej jak dobrze pójdzie za jakiś rok a na pewno po fischerze 2009 :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.54 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information