Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaszczurka Zielona

    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat, 1 miesiąc temu #10306

    To jedna sprawa, a druga to, że większość z nich liczy na zyski z jaszczurki, więc i tak pewnie będą "do przodu".
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10371

    Witam, chciałem się wybrać do Warszawskiego NBP po jaszczurkę, ale będzie to moja pierwsza moneta nabyta w banku. W związku z tym chciałbym spytać kogoś bardziej doświadczonego, na ile przed otwarciem okienka trzeba się pojawić, żeby wszystko nie trwały zbyt długo i żeby mieć pewność że monet nie zabraknie?
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10372

    spooko tyle tego naklepali ze starczy dla ciebie :laugh: we wrocku NBP otwierają o 8:00 a o 7 juz sie robi kolejka wiec jesli chcesz byc w czołówce to tak ok 6-6.30, choc monetka z tej serii jest bardzo pożadana wiec może byc różnie...
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10374

    a jak wyglada sprawa krakowa jesli chodzi o zwierzaki?? wypowie sie ktos jak bylo przy sokole??
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10382

    Ciekawe jak to będzie wyglądać praktycznie we wtorek. W Lublinie pewnie też się postoi i zapewne będzie to jedyna okazja w tym roku do takiej formy integracji przy okazji emisji.
    • Filip70
    • Filip70

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10414

    Właśnie wróciłem z NBP w Krakowie limit to 25 sztuk. Kolejka nie taka straszna..xD
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10415

    (krk) potwierdzam oczekiwanie 15-25minut kolejka ok50m na zewnatrz banku, ale z tym limitem to przesadzili...
    • Eothain
    • Eothain

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10416

    Sytucja w Poznaniu.
    Przyszedłem pod NBP koło 10. Kolejka jak za starych czasów niskich nakładów lub mani na sokoła.
    jaszczurka2.JPG

    Zdjęcia niesty slabe bo robione komórką.
    I jeszcze taki dialog tuż przed wejściem podsumowujący wszytko.
    "-Ale pan tu nie stał!
    - Stałem, ale jestem niewidzialny!
    - Ale takiego pana, z takim pięknym wąsem napewno bym zapiętała.
    - A czy ja pani mówię, że jest pani brzydka?
    - A czy ja panu mówię, że jest pan gruby?
    - Ale za zawesze mogę się odchudzić, a pani nie odłodnieje!"
    • Eothain
    • Eothain

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10417

    jaszczurka1.JPG

    I jeszcze jedno zdjęcie
    A patrzyłem, że bez łaski NG można kupić za 2 z groszami, na allebezkolejki
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10418

    no dziwne to, naklad ku 2mln a kolejki nadal nie liche, aczkolwiek w krk odbylo sie bez incydentow:) a nawet ludzie mili dla siebie byli i z opini przewazal ton kolekcjonerski 'bo zlomie nie ma co zamrazac pieniedzy' moze dlatego ten milszy ton;>
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10419

    aha na allegro to i chlopa widzialem co za 2pln sprzedawal 2aukcjex 48 sztuk, toz to jakis bezsens, pewnie wybral na grading ale taniej w sklepie wydac;/
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10420

    W Lublinie też kolejeczka może nie taka jak w Poznaniu ale ok 25-30 min trzeba poczekać było.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10422

    :cheer: Ja tez to słyszałem widzę nawet siebie na twoim zdjecie Eothain. ;) Jak ja lubie te kolejkowe rozmowy.
    Do zobaczenia we wtorek na srebrze.
    • bobolo
    • bobolo

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10423

    a ja tam nie chodze do NBP (bo do najbliższego oddziału mam 100 km) tylko tydzień po emisji do PKO po 2 zł bez kolejki żyć nie umierać, tylko sreberek nie ma :(
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10424

    jesli chodzi o wrocław to w NBP zjawiłem sie kolo 9 czyli ledwo godzine po otwarciu okienek, no i przede mną stało moze 5 Panów, wiec po 5 minutach juz mialem jaszczura w garści :laugh: natomiast zmiażdżył mnie widok....husarza!tak tak między jaszczurami ostał sie styczniowy husarz! i po co im było tyle tego klepac :P choc w sumie dziwne ze jeszcze go trzymali...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10445

    Wiotaj!
    otrzymałem wiadomośc ,że w NBP Opole wuznaczyli limit na "Jaszczurke" w wys: 1 szt 20 zl Jaszczurka dla emeryta.
    Prosze o odpowiedz jak wyglądał zakup w Wrocku,był też limit?:dry:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10449

    Mam pytanie od której należy ustawić się pod NBP w Krakowie,żeby jaszczurkę wyrwać?? Mam zamiar się wybrać, bo mam trochę czasu rano ale jeszcze nigdy nie odbierałem w monet w NBP.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10450

    gdy odbirałem jaszczura 2zł GN,pan który sprawuje piecze nad przebiegiem sprzedaży powiedział mi ze max 25szt, gdy zapytałem go o wersje 20zł powiedzial ze dowiem sie we wtorek :) stojąc w kolejce słyszałem o spekulacjach 5-10 szt na osobe, zobaczymy jutro, to dopiero bedzie miazga prze NBP, zawsze sa jakies kłótnie o miejsce w kolejce :P ale przynajmniej jest duzo smiechu :laugh: zrobie foty i zdam relacje z wrocka :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10454

    Dziś we Wrocławiu około 9 zero ludzi. Jaszczur GN limitowany na poziomie: "sprzedajemy woreczek - max dwa".
    • Eothain
    • Eothain

    O:Jaszczurka Zielona 15 lat temu #10455

    Arvelag! Niestety nie zobaczymy się jutro- niestety jutro mi nie pasi z emisją. Mógłbyś TY zrobić jakieś fotki i tu wrzucić?
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information