Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Traktaty Rzymskie i inne

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Traktaty Rzymskie i inne 16 lat temu #3701

    Na dłuższą metę euro to dobra inwestycja. Nawet jeśli chodzi o nie najlepszą jakośc monet okolicznościowych. Zdecydowałem się również na \"Traktaty Rzymski\", które mam jutro odebrać. Pokusiłem się równieź na \"17\" czyli Słowenie, która została wyemitowana w najmniejszej ilości spośród \"traktatów\" 400 tys. Inne tak jak Niemcy też mają u mnie fory. Chcę zebrać wszystkie \"ojrówki\" Niemieckie z serii, która ma potrwać do 2021 roku przedstawiająca najaważniejsze budowle tego kraju. Jak wejdziem do Polski euro to zwiekszy się zainteresowanie tego typu monetami. Mam równie żnadieję że poza \"zwykłymi ojrówkami\" zaczną puszczac okolicznosciowe lustrzanki. Już oszczedzam kase na zakupy.
    Temat został zablokowany.
  • Odp:Traktaty Rzymskie i inne 16 lat temu #3707

    pzrepraszam, ze tak blokuję wątki ale lepiej działać zawczasu niż żeby zrobił się sajgon. jesteśmy w trakcie reorganizacji forum więc niedługo mozę się wyklaruje wszyskot

    Kolekcjonowanie euro zapraszam tutaj:
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...3593&catid=4

    A tutaj fajny wątek dotyczący cen polskich monet wraz z wejściem do strefy euro:
    www.katalogmonet.pl/index.php?option=com...;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/15 14:23
    Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information