Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Armenia

  • Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6227

    NO zapomnielismy o monetach, które jeszcze kilka mieisęcy temu biły repodry popularności, a mianowicie monety Armenii ze szczególnym uwzględnieniem zwierzaków. Naprawiam błąd o rozpoczynam temat.

    Na 2008 pzrewidziano emisję dwóch kolejnych numizmatów: sowa włochatka i koza bezoarowa.

    Dla niewtajemniczonych postaram się za kilka dni przybliżyc całą serię.


    Tymczasem oto nowości:

    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6301

    Nie zapomnieliśmy, nie zapomnieliśmy :)
    Czekam właśnie na dostawę i sówki i kózki.
    Jak je po raz pierwszy ujrzałem live wiedziałem, że będą moje. Fakt: nie myślałem, że parę tygodni później rozpocznie się piekło cenowe (abonament - zatem ominęło) ,ale i tak nie pozbyłem się serii. Zbyt ładne, żeby tak po prostu przehandlować. W sumie w kolejności było polskie \"bubo bubo\" a później seria z Armenii. I teraz podwójna radość bo \"bubo bubo\" będzia miał krewniaka z Armenii.


    P.S. Jeszcze w listopadzie (mam fakturę) ułowiłem niedźwiadka za 170 PLN-ów. I jeszcze mi się wydawało, że przepłacam...
  • Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6312

    No to miałes farta, ze misia za tyle kupiłeś jeszcze. Ja tez uważam, że jest to naprawde jedna z piekneijszych serii zwierząt. Nie pisze żeby naganiać, bo nie mam ani jednej sztuki, ale widziałem je na zwo wielokrotnie i chyba skusze sie na jej zakup.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6320

    no właśnie a wiecie może gdzie te monety można nabyć w Polsce??
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6321

    na allegro bądź ebayu
  • Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6334

    Swojego czasu bywały też w sklepie mennicy pryz waliców w Warszawie, pamiętam jak leżały całe komplety po 160ł/ sztukę. ale to było w listopadzie przed całym szałem cenowym.
    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:Armenia 15 lat, 9 miesięcy temu #6352

    To były czasy, ech...wspominania
  • Odp:Armenia 15 lat, 8 miesięcy temu #6758

    były były, bo widać coraz większe zainteresowanie tymi monetami.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Armenia 15 lat, 6 miesięcy temu #7693

    Numizmatyczna Agencja Prasowa ma przyjemność poinformować, że:
    20. października 2008 roku Centralny Bank Armenii, w ramach międzynarodowego programu „Dziki świat Kaukazu”, wprowadził do obiegu monety „Muflon ormiański” oraz „Jaszczurka krągłogłówka słoneczna”, poświęcone tym zagrożonym gatunkom wpisanym do Czerwonej Księgi Armenii. Monety wykonano ze srebra, wartość nominalna – 100 dramów, masa – 28,28 g, średnica – 38,61 mm, nakład – 3 000 sztuk. (NAP)
  • Odp:Armenia 15 lat, 6 miesięcy temu #7697

    Dzięki za info, czyli sa już fizycznie w obrocie kolekcjonerskim :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Armenia 15 lat, 3 miesięcy temu #9369

    Czy ktoś już zna zwierzaki z kolejnej emisji???
  • Odp:Armenia 15 lat, 3 miesięcy temu #9373

    to jest owiane tajemnicą, to pewnie wiaodmo na pewien czas przed emisją. Jendo jest pewne, wizeurnki będa ąłdne, kiedyś widziałem na żywo tę serię i uważam, że to jedna z piękneijszych serii ze swierzakami.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information