Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: dlaczego.taka.tania

    • Offline
    • Oklaski: 0

    dlaczego.taka.tania 15 lat temu #10694

    200.zl.xxx.lat.prl.rok.1974
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:dlaczego.taka.tania 15 lat temu #10695

    domyślam sie ze chodzi ci o srebro bite stepmlem zwyklym, kosztuje grosze z powodu mega nakładu chyba ok 13mln!!! a poza tym nieciekawa tematyka, popytaj kto dobrze wspomina tamte czasy :P :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:dlaczego.taka.tania 15 lat temu #10710

    Ostatnio w sklepie zastanawiałem się nad tą monetką II stan ładny połysk za 15 zł, sprzedawca nie chciał zejść niżej (a propos powiedział, że skupuje je po 7 zł). Mi osobiście monety z tamtego okresu (obiegowe) bardzo sie podobają tak róznorodność nominałów, wizerunków jest w czym wybierać. :)
    • Modsog
    • Modsog

    O:dlaczego.taka.tania 15 lat temu #10717

    Różnorodnośc tematów, nominałów. Jest ich sporo a co ważne są też tanie jak barszcz :D Przynajmniej znaczna większość :P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:dlaczego.taka.tania 14 lat, 12 miesięcy temu #10721

    Są tanie teraz ,ale poczekajcie.
    • Modsog
    • Modsog

    O:dlaczego.taka.tania 14 lat, 12 miesięcy temu #10724

    100 lat czekać nie będę żeby moje Nowotki i Królowie z PRLu zyskały wartość nowego samochodu. A Mieszko z Dąbrówką czy inne ciekawsze monetki (czytaj: niski nakład) już są droższe od niejednego kolekcjonerskiego sreberka. Ale jak pisałem stanowią one 10-15% ze wszystkich obiegówek PRLu. Reszta może robić za przyciski do papieru.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information