Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ocena WCN....co myślicie????

    • Offline
    • Oklaski: 8

    ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez guliver. #17627

    mam takie pytanie...czy uważacie, że to jest pierwszy stan??wedlug mnie troche nadciągnięty. Nie wspominająć o odcisku palca (to jeszcze moze przejsc), ale ten orzeł na awersie to troche przytarty jak na moje oko ;) zdjecie pochodzi z 42 aukcji WCN (tam 1-szy stan)
    piszcie co myślicie img97.imageshack.us/i/420509a.jpg/ , img260.imageshack.us/i/420509r.jpg/ ...nie wiem jak tu zdjęcia wrzucic :blush:
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17628

    kolego zdecydowanie masz racje ja tej monecie bym dał II- maxymalnie
    • Offline
    • Oklaski: 26

    O:co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17630

    nie wiem co i kto zrobił z tą monetą ale jeśli jest to I, II albo III stan, to przede mną jeszcze lata nauki...
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17631

    Prosze bardzo o to rozwiazanie zagadki
    www.wcn.pl/pl/index.htm

    niedobity egzemplarz ! przypominam ze to moneta probna w scislym tego slowa znaczeniu

    jest to niepodwazalny stan I a z ciebie Uszy taki znawca ze nawet nie zadales sobie trudu zeby to sprawdzic tylko wypisujesz bzdety o stanie II-
    moze wedlug ciebie byla w obiegu i z tad to wytarcie CO ? ;)
    • Offline
    • Oklaski: 26

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17632

    powiem szczerze, że przeszło mi to przez myśl,a z mojej strony pokory, pokory i jeszcze raz pokory, bravo
    • Offline
    • Oklaski: 8

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez guliver. #17633

    Valkiria sluszna uwaga...nie docztyalem moj blad.... fuck ale gafa...:blush:....tylko wyraz Ludowa normalny a orzeł niedobity??...zapchany stempel??
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17634

    guliver napisał:
    Valkiria sluszna uwaga...nie docztyalem moj blad.... fuck ale gafa...:blush:....tylko wyraz Ludowa normalny a orzeł niedobity??...zapchany stempel??


    A jakim cudem? Od czego miałby sie zapchać przy 20 szt.? Najprawdopodobniej niezastosowali odpowiedniej siły nacisku przy tym biciu i tyle.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17635

    bardzo prawdopodobne ze jest to pierwsza sztuka z tych 20 wybili przy zbyt malym nacisku wyszlo to co wyszlo ;) zwiekszyli nacisk i reszta poszla juz pomyslnie.
    choc moglo byc tez tak ze szukali optymalnego nacisku prasy w koncu to moneta probna.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    O:ocena WCN....co myślicie???? 14 lat, 1 miesiąc temu #17639

    już czuje się uświadomiony :P
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information