Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co się dzieje z GN?

    • Offline
    • Oklaski: 4

    Co się dzieje z GN? 13 lat, 4 miesięcy temu #20921

    Nie dawno wybrałem się do Płockiego Centrum Numizmatycznego. Może fajnie brzmi, ale to zwykły kantor kupujący monety. Wybrałem się tam z koleżanką, bo chciała sprzedać swoje GN. Od dawna nie interesuję się już GN i nie miałem pojęcie z tym co się dzieje. Nie ma w ogóle pobytu na nowe GN, ceny strasznie spadają. Ceny tych samych dwójek Fischera z 2011 są mniejsze niż w 2010r. Poszedłem do drugiego sklepu numizmatycznego. Tam pani mi ze łzami w oczach opowiadała, że jest tak źle, że wilka, którego rok temu sprzedawała za 100 zł teraz sprzedała za 40zł. Ceny na allegro spadły. Co się dzieje? Oczywiście żadnych monet nie sprzedaliśmy, a mieliśmy takie monety jak sum x2 czy węgorz x4. Podobno po nowym roku NBP ma zmniejszyć nakłady. W sklepie powiedziano mi, że ludzie GN młodsze niż 2005 rok zaczęli normalnie wydawać w sklepie, bo mają ich dosyć.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Co się dzieje z GN? 13 lat, 4 miesięcy temu #20923

    Co się dziwisz, sam z nich zrezygnowałeś, a zrobiło tak dużo więcej osób. NBP bez sensu zaczął zwiększać nakłady i na efekty długo nie trzeba było czekać i nie tylko to dotyczyło monet kolekcjonerskich. Na razie NBP systematycznie zaczyna zmniejszać nakłady, ale mleko się rozlało i ludzie są zniechęceni. Wielu zbierało nie z chęci kolekcjonowania a dla zwykłego zysku i szybko się wyleczyli z "łatwego zarobku". Teraz potrzeba sporo czasu, by wszystko wróciło do normy, a do rekordów cen jeszcze dużo, dużo dalej;)

    PS.
    Ziomal, Płock to piękne miasto:) Pozdrowionka:)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information