Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Numimarket...

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Numimarket... 12 lat, 8 miesięcy temu #24375

    Witam
    zamierzam po raz pierwszy kupować na numimarket.pl i chciałem się dowiedzieć jak to jest...
    po zarejestrowaniu i po złożeniu zamówienia co następuje dalej?
    Będą do mnie dzwonić czy pisać na e-mail w celu wybrania formy przesyłki czy to się wybiera po kliknięciu na złóż zamówienie?
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: Numimarket... 12 lat, 8 miesięcy temu #24376

    patrz -> FAQ

    numimarket.pl/faq#7


    AD 9.
    W jaki sposób mogę dokonać płatności?

    Każdy sprzedający określa swoje sposoby realizacji transakcji, w tym formy płatności za zakupione przedmioty. Najczęściej jest to przedpłata na konto, płatności przekazem, wysyłka za pobraniem lub odbiór osobisty w siedzibie danego sprzedawcy. Formy płatności są opisane na stronie danego sprzedawcy lub w opisie danego przedmiotu. Przed zakupem należy się z nimi zapoznać. Jeśli będziecie mieli Państwo jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktowania się ze sprzedającym przed zakupem.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Numimarket... 12 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez arturo!. #24381

    chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem ;-(

    czyli jak kupuje monetę za np
    50 zł to jak zrobię przelew 50 zł + 7 zł to będzie przesyłka priorytetowa a jak 50 zł+10zł to przesyłka ubezpieczona na 100zŁ??

    Jeśli nie, to W JAKI SPOSÓB USTALA SIĘ FORMĘ przesyłki?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Numimarket... 12 lat, 8 miesięcy temu #24395

    ?
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: Numimarket... 12 lat, 8 miesięcy temu #24396

    Wydaje mi się że 9 zł to za 50 zł + 1 zł przy każdym kolejnym wzroście kwoty +50zł, wg cennika poczty by się zgadzało ubezpieczenie w przesyłce listowej ubezpieczonej - priorytet (z zadeklarowaną wartością, roście dokładnie o 1 zł przy zwiększaniu ubezpieczenia o kolejne 50 złotych). Możesz sprawdzić na stronce poczty.

    www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ra...oczek=menu/kraj.html

    Kwota na start minimalnie jest zwiększona ale to normalne w firmach (różnica 1-2 złote wg cennika P-P, może jakiś podatek za to czy coś, albo "za drogę" - żart, koszt koperty np :)), ale jak dla mnie jest dokładnie tak jak trzeba- w najlepszym porządku.

    jak to się mówi: "By" się zgadzało ;)

    W razie jeszcze jakichś konkretnych pytań zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą jakoś, doinformować, upewnić. Kto pyta nie błądzi ;)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information