Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nie uczciwi kasjerzy w bankach.

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nie uczciwi kasjerzy w bankach. 11 lat, 2 miesięcy temu #27751

    Chciałbym się z wami podzielić pewnymi spostrzeżeniami i może i poprosić o rade. Ciekawe czy wy też tak macie, bo od pewnego czasu zacząłem odnosić wrażenie ze pracownicy banków (pomijam temat prezesów bo oni zawsze maja najcenniejsze monety jako 1-si), kasjerki lub inni poniżsi pracownicy, dorabiają na boku kosztem kolekcjonerów. Aby naświetlić temat w skrócie opiszę swój przypadek. W moim miasteczku jest kilka banków, ale tylko 2 z nich oferują monety kolekcjonerskie i są to tylko 2 złotówki (srebrne monety poza zasięgiem). Jak tylko dowiedziałem się o emisji 2 złotówek " 150 rocznica Powstania Styczniowego " i " 100 lat teatru ..." chodziłem i pytałem niemal codziennie. Za każdym razem ta sama odpowiedź - " Jeszcze nie było". Po kilkunastu nieudanych próbach w końcu usłyszałem - "Już nie ma". (nadmienię ze ostatnia odpowiedz typu " jeszcze nie ma" usłyszałem w poniedziałek 11 lutego a " już niema " na nazajutrz 12 lutego). Zastanawiam się Kiedy sie rozeszły? W nocy?!!!! Jak bank zamknięty? Myślałem że mnie krew zaleje. Na szczęście, moj serdeczny kolega miał obie monety (po znajomości, jak mi powiedział potem) i mi je dał. Mniemam i wspomniani wcześniej pracownicy szczaili ze można na tych monetach dorobić i sami wykupują całe nakłady aby potem z zyskiem opylać na Allegro. Czy ktoś z Was drodzy koledzy i koleżanki wie czy jest jakiś prawny zapis regulujący możliwość nabywania monet przez pracowników banków? Mam na myśli co takiego jak w przypadku Lotto którego pracownicy NIE MOGĄ brać udziału w loterii. Zawsze wydawało mi sie ze pracownicy banków nie mogą kupować w ogóle lub nie więcej niz po sztuce z każdej monety. Czy istnieje jakaś instytucja która mogła by to skontrolować? Aby wszyscy wiedzieli to bank o którym pisze to BANK SPÓŁDZIELCZY w Staszowie, (woj Śwk). Omijajcie z daleka.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information