Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: FACHOWCY Z GCN

    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 8 miesięcy temu #28429

    Kolego Uszy1201 czy certyfikaty a w zasadzie ich cyfrowe odpowiedniki mogę umieścić na innym forum (monety.pl). Temat ten obserwuję od samego początku, również tam zamieściłem fotki omawianej monety i werdykt był dokładnie taki sam co WCN.

    Szersze informowanie osób o tym przypadku pozwoli każdej niedoświadczonej osobie zastanowić się czy warto.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 8 miesięcy temu #28431

    Ale zeby byc do konca sprawiedliwym to trzeba tez napisac ze i NGC slabowalo juz 5 groszowki 1934 z wstawiana 4 jako orginaly :)
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28432

    oczywiście kolego mozesz opisać ten przypadek nie widze zadnego problemu:)
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28433

    Rozmawiałem z Szefem GCN powidział zeby im odsełać monete jesli okaze sie ze to ten sam egzemplarz to zwrócą wszystkie poniesione koszty, mówi ze najlepiej w ich opakowaniu na to sie spytałem jak Panowie mieli ocenić oryginalność monety bez wyjmowania jej z ich opakowania? jednym słowem ciekawe co zrobią jak otrzymają tę monete moze sobie wymysla ze mieli inna albo ze to wagóle nie ich papier trudno mi powiedzieć:) ciąg dalszy sprawy na temat jak odzyskać pieniądze.... za jakieś 2 tygodnie :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28439

    Są jeszcze lepsi „fachowcy” od tej monety;
    www.allegromat.pl/aukcja137103
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28441

    mega nota ... moze za ladowanie + niekorzystny wiatr :)
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28442

    No o firmie z Kalisza to juz nie mówie bo tutaj tak jak dałeś przykład fals włożony w slab jako oryginał ( to juz chyba wole zeby na oryginały mówili ze to falsy niz tak jak tu) a co najlepsze jakiś naiwniak zapłacił za tą podróbkę tyle kasy to jeszcze do tego stan zachowania zawyżony o 2 stany, nie ma co to komentować oficjalnie stwierdzam ze nie ma czegoś takiego jak polski grading, bo jesli będziemy używać sformułowania grading dla polskich firm i dla PCGS i NGC to będzie to obraza dla tych firm :)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: FACHOWCY Z GCN 10 lat, 7 miesięcy temu #28443

    Uszy w polsce takiej firmy jak PCGS nie bylo, nie ma i nigdy nie bedzie !
    U nas patrza tylko jak czlowieka wyrypac z kasy i nic poza tym.
    Inna mentalnosc delikatnie rzecz ujmujac hehehe
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information