Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SKUP MONET ŻELAZNA 67, - JAKIE MA OPINIE ?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    SKUP MONET ŻELAZNA 67, - JAKIE MA OPINIE ? 9 lat, 8 miesięcy temu #29456

    Witam wszystkich ,

    zbieram opinie na temat polecanego tu ANTYKWARIATU NUMIZMATYCZNEGO.pana Niemczyka, Żelazna 67. Mam wrażenie że zostałam dziś tam delikatnie mówiąc wystrychnięta na dudka. Za dwie 2-złotówki Zygmunt II August plus Jelonka Rogacza i Zamek w Piaskowej Skale ( wszystkie monety dwuzłotowe w nienagannym stanie ) zaoferowano mi 500 zł. Chyba troszkę za mało... ?
    • Offline
    • Oklaski: 2
    Monety to to co Tygryski lubią najbardziej :)

    Odp: SKUP MONET ŻELAZNA 67, - JAKIE MA OPINIE ? 9 lat, 8 miesięcy temu #29459

    Ogólnie mam dobrą opinię o nich :) chociaż tylko tam kupuję, nic nie sprzedawałem.

    500 zł to dość mało jak za te monety, tylko weź pod uwagę że:
    - gotówkę dostajesz z marszu
    - oni opłacają podatki, opłaty za aukcję
    - muszą coś zarobić
    - w 99% wystawiają od złotówki więc jest to ich "niepewna inwestycja" bo może się sprzedać za 5 zł
    - gotówkę mają zamrożoną na minimum tydzień

    Te monety najlepiej sprzedać samemu wystawiając na allegro bo na 100% znajdą w licytacji nabywcę.

    Lepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie u nich monet w komis tylko, że robią to przy większych lub wartościowszych kolekcjach.

    Jedynie na minus co mogę napisać to to, że jak kupowałem u nich monetę za trochę ponad 100 zł miałem przy sobie 50 sztuk 2 złotówek okolicznościowych, pojedynczych od 2000 r. wzwyż, (miałem je odnieść do NBP bo nie chciało mi się bawić w sprzedaż na allegro) więc zapytałem czy mogę nimi zapłacić i dostałem zaskakującą odpowiedź:
    "tak owszem tylko, że 2 zł zostanie mi policzone jako 1,8 zł".
    50 x 2 zł = 100 zł
    50 x 1,8 zł = 90 zł
    chyba lekką różnicę widać ...
    Już nic nie powiedziałem lecz chyba powinni tam wiedzieć, że te dwuzłotówki są prawnym środkiem płatniczym w Polsce ...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: SKUP MONET ŻELAZNA 67, - JAKIE MA OPINIE ? 9 lat, 8 miesięcy temu #29460

    Dzięki za opinię i za info
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.13 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information