Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: abonament srebrny NBP - gdzie?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8027

    Jest tego troche w sieci - niektore sa ponoc darmowe (placi sie wylacznie za monety), inne platne (np. emonety - 150zl). Jaka jest roznica, warto te 150zł extra wykladac? Ogolnie, ktory abonament warto wybrac, a ktorego sklepul epiej unikac? Jakie macie doswiadczenia i te pozytywne i negatywne? Jako nowicjusza interesuja mnie wszelkie aspekty.
  • Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8028

    NO za srebrny emonety, rzeczywisćie w tym roku trochę sobie policzyły. Nie wiem skąd jestes, napisz moze to ułatwi sprawę.

    Jest wiele sklepów, gdzie płacisz kaucję, a oddają CI ją w calości jak wybierzesz wszystkie monety z emisji.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8032

    Piotr_k84 napisał:
    NO za srebrny emonety, rzeczywisćie w tym roku trochę sobie policzyły. Nie wiem skąd jestes, napisz moze to ułatwi sprawę.

    Z Krakowa.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8033

    pójdz do fjody i sie możesz dogadasz.
    www.fjoda.pl/<br><br>Edytowany przez: patriota, w: 2008/11/04 14:02
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8037

    Ja z TORUNIA.Jedyny bank /BGŻ/ sprzedajacy monety kolekcjonerskie nie wie kiedy je otrzyma.90 Rocznice kupilem na Allegro w tej samej cenie co emisyjna ale mysle ze jak beda nizsze naklady to tak dobrze nie bedzie.Wiec co polecacie.Sprawdzalem kilka internetowych abonamentow /srebrnych/ i cena okolo 100,- plus koszty wysylki/15,-/.Moze zostac przy Allegro nawet jakby sie nieraz przeplacilo?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8051

    Jak dobrze poszukacie znajdziecie zupełnie za darmo!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8055

    Dziekuje
    Wlasnie takiej odpowiedzi sie spodziewalem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8313

    Ja kupiłem abonament srebrny na numizmatyczny.pl
    Jest to mój pierwszy abonament.Powodem jest to, że nie mam czasu iść do oddziału NBP. Po pracy nidy nie zdążę.
    Zapłaciłem za abonament i mam jak się dowiedziałem ostatnio mailem trzy wysyłki gratis, co nie było napisane dokładnie jak kupywałem ten abonament.Wysyłka ponad limit 7PLN.
    Teraz jest napisane przy kupnie abonamentu \&quot;wysyłka co kwartał\&quot;.
    Co do informowania, to muszę sam się dopytywać czy mam wpłacać pieniądze i czy mi wyślą przysyłkę.
  • Odp:abonament srebrny NBP - gdzie? 15 lat, 5 miesięcy temu #8341

    Z tego co wiem to darmowy abonamnet jest w sklepie mennicy przy Waliców w Warszawie.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information