Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów

    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15983

    nie mogę edytowac postu w temacie"Odbudowa mennicy państwowej 1946".Każda próba edycji tego tematu kończy się komunikatem o braku uprawnień.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15997

    Tajniak napisał/a:


    Nie wiem czy to błąd zależny od strony, czy ode mnie, ale nie mogę zaznaczać tekstu myszką w pisaniu postów. Mogę tylko pojedynczo usuwać litery Deletem lub Backspacem.


    Potwierdzam nie da się zaznaczyc fragmentu tekstu i go edytować.Może to ma związek z przeglądarką ja używam opery.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15998

    marguerite2 napisał/a:
    nie mogę edytowac postu w temacie"Odbudowa mennicy państwowej 1946".Każda próba edycji tego tematu kończy się komunikatem o braku uprawnień.


    a ten możesz edytować?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15999

    siekieratka napisał/a:
    Tajniak napisał/a:


    Nie wiem czy to błąd zależny od strony, czy ode mnie, ale nie mogę zaznaczać tekstu myszką w pisaniu postów. Mogę tylko pojedynczo usuwać litery Deletem lub Backspacem.


    Potwierdzam nie da się zaznaczyc fragmentu tekstu i go edytować.Może to ma związek z przeglądarką ja używam opery.


    która wersja?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #16005

    Ja używam najnowszej opery i u mnie wszystko działa, chociaż faktycznie po wzięciu edycji nie mogę zaznaczyć tekstu :(
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #16008

    Może nie w tym miejscu, ale zaczyna być to trochę wkurzające, jak osoby pytają się o ceny typowych i w większości przypadków dość dostępnych monet. Idą na łatwiznę, bo nawet nie sprawdzą tego w necie np. w dziale katalog monet czy allegro. Rozumiałbym, gdyby spytały się o stan posiadanej monety, ale nie - tylko ile jest warta ta monetka...
    Z FF nie ma problemu :)
    Pewne problemy z płynnością pojawiają się na starszych kompach.
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16009

    Czasami miniaturki "losowych monet" się nie wyświetlają. Ale tylko czasami i po odświeżeniu zaskakują.
    Używam Firefoxa:
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16011

    Jak widac tutaj dostaję się bez problemu.Najwyżej interesującą mnie dyskusję na temat medali spiszę na straty.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16013

    Zaraz, zaraz marguerite2, nie tak szybko spisuj na straty!
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16014

    Chyba za szybko pochwaliłem :(
    Właśnie coś chciałem odpisać na wątku "Hity na Allegro" i po naciśnięciu 'Odpowiedz' pojawił się napis: Uups... coś zaginęło...itd.
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16015

    Sorry,ale zaczyna mnie to "lekko "irytowac.Za kazdym razem pojawia się komunikat o braku uprawnień do wglądu postów .Próbowałam nawet wkleic orginalny tekst ale bez powodzenia.Chyba muszę zrobic sobie przerwę i poczekac do kolejnej aktualizacji portalu.
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16016

    To samo spotkało mnie przed chwilą.uups ... coś zaginęło ... itd..
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16017

    Też to miałem tzn. ups. coś zaginęło jak pisałem o 100 dukatówce, ale post mimo wszystko poszedł.
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16018

    To Ci się udało.Kilka moich postów utknęło w cyberprzestrzeni albo wyświetlily się cząstkowe fragmanty.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16019

    Trochę cierpliwości, a z pewnością wszystko wróci do normy ;)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16021

    Faktycznie, marguerite2 masz rację. Ja również nie mogę przeglądać tego artykułu ani brać udziału w dyskusji z poziomu strony startowej. Na zakładce w FF pojawia się informacja o błędzie 403... a w okienku brak uprawnień....etc.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16027

    Mam to samo - jest to spowodowane aktualizacją skryptu forum, powinno być lepiej ale nie jest. Nasz człowiek już się tym zajmuje i mam nadzieję, że upora się z tym szybko bo nie za bardzo teraz da się forum używać.

    Andrzej! Do boju! ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16044

    Witam,
    W dziale Katalog monet - po denominacji - obiegowe po wybraniu dowolnej monetki po zdjęciu i opisie monety jest długo długo nic, a nisko na stronie jest dopiero tabelka z nakładami.
    Coś się rozciągnęło .... Może poprawić przy okazji zmian...

    Używam Mozilli...
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16052

    Nigdy nic nie mówiłem, ale napis ups. coś zaginęło pojawiał mi się czasami nawet przed aktualizacją. Po jeszcze mi się nie zdarzyło. Irytujące to było przed aktualizacją. Zdarzało się nawet do kilku razy w miesiącu.
    • Randal
    • Randal

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #16054

    >> Problem 1

    marguerite2 napisała:
    nie mogę edytować postu w temacie"Odbudowa mennicy państwowej 1946".Każda próba edycji tego tematu kończy się komunikatem o braku uprawnień.
    Problem naprawiony, i inne problemy z dostępem do forum i błędnymi linkami na forum także.

    Z tym że kategoria forum zawierająca komentarze/dyskusje do artykułów nie jest dostępna publicznie ale tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych użytkowników.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information