Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów

    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16055

    Przed chwilą to ja nie mogłem się dostać do jakichkolwiek postów na forum. Dopiero za 3 razem poszło :)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16057

    Ale teraz jest ok i wydaje mi się, że wszystko działa o wiele szybciej :)
    • Randal
    • Randal

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16063

    Tak tak jest.. jeszcze parę poprawek należało wprowadzić.. a przy takiej kobyle jak katalogmonet.pl to te poprawki nie zawsze wychodzą bezboleśnie :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16064

    Jednak nadal nie można wyświetlić treści artykułu "Odbudowa mennicy państwowej 1946", można natomiast wejść w wątek do tego artykułu. Nadal pojawia się wcześniej opisany błąd. W złączeniu obrazek. Traktuję to jako sprawdzenie czy wszystko ok. Wiadomo, że trochę to może potrwać.
    403.JPG
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16090

    marguerite2 napisał:
    OBECNIE NIE MOGĘ "WEJŚC" W INTERESUJĄCE MNIE STRONY,POJAWIA SIE KOMUNIKAT O BRAKU UPRAWNIEŃ. :(


    Sprawdź proszę teraz czy Ci to działa i daj znać.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16092

    W swoim imieniu mogę potwierdzić, że już jest ok :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16093

    Randal napisał:
    >> Problem 1

    marguerite2 napisała:
    nie mogę edytować postu w temacie"Odbudowa mennicy państwowej 1946".Każda próba edycji tego tematu kończy się komunikatem o braku uprawnień.
    Problem naprawiony, i inne problemy z dostępem do forum i błędnymi linkami na forum także.

    Z tym że kategoria forum zawierająca komentarze/dyskusje do artykułów nie jest dostępna publicznie ale tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych użytkowników.


    To dziwne bo nie powinno tak być, zaraz to zmieniam.
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16114

    Za każdym razem jak chcę napisać PM i klikam na prostokąt z tymże napisem pod zdjęciem, to automatycznie wpisuje mi odbiorcę "Fryc33" niezależnie do kogo chcę to wysłać (już 2 wiadomości poszły do Fryca :))
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16119

    Agleh153 napisał:
    Za każdym razem jak chcę napisać PM i klikam na prostokąt z tymże napisem pod zdjęciem, to automatycznie wpisuje mi odbiorcę "Fryc33" niezależnie do kogo chcę to wysłać (już 2 wiadomości poszły do Fryca :))


    dokladnie to samo jest u mnie to chlopak chyba jest zasypany PM
    odemnie poszly 3 :blush:
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16122

    He he miałem ten problem Valkiria wcześniej to przed wysłaniem należy przepisać nick osoby do której chcemy wysłać
    a ten nick automatycznie co się nam wpakował kasujemy :) trzeba się pobawić żeby zrozumieć o co łazi ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16133

    Wchodzę na orum by napisać i post i okienka rozmowy są tak wielkie ze widać tylko połowę tekstu postów innych :) proszę to poprawić jeżeli można
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16136

    Najprawdopodobniej musisz dopasować rozdzielczość swojego monitora.
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16144

    Dzieki,faktycznie już wszystko jest OK :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16149

    No dobra a jak to zrobić?
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16159

    Senwik, a jakiej używasz przeglądarki i jaką masz jej wersję. Druga sprawa, to jaką masz rozdzielczość monitora i jaki typ monitora - LCD czy flat?
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16192

    Widzę że strona się zmieniła, odmłodniała i dojrzała.Tak trzymać.Jedna uwaga to dość długi czas ładowania strony ale to może wina łącza.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16397

    Dzisiaj coś zaczęło szwankować:(
    Na stronie startowej po lewej stronie nie wyświetla się cały panel z logowaniem, polecamy, itd. W celu zalogowania muszę wejść na forum i wtedy panel się pojawia.
    Sprawdzałem na dwóch kompach i na każdym to samo.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16403

    Coś się posypało na stronie głównej, przepraszamy. Kolega pracuje nad rozwiązaniem. Dziś to poprawimy.
  • O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16404

    Dalej nie mogę zaznaczać tekstu w pisaniu postu. Używam Opery.

    Tak poza tym to strona niekiedy wolno się ładuje. A te menu daje fajny efekt, ale denerwuje, gdy chce się w coś kliknąć, troszkę zacina.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #16405

    stronę będziemy odchudzać ale najpierw musimy skończyć co zaplanowaliśmy. PO wszystkim napiszemy na forum co się zmieniło i zabierzemy się za zbieranie uwag.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information