Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: SPAM na forum

    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu #18257

    Martin_Tychy napisał:
    Zastanawiam się tylko czy jest sens pisać o każdym przypadku spam-u. Czy będzie o tym napisane w tym temacie czy nie i tak jak moderatorzy odwiedzą stronę to go usną.


    "Ale zawsze możecie zgłosić to lub napisać, bo może się zauważyć, że akurat przegapimy"
    Ja tylko chce pomóc więc o co chodzi?? :ohmy:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu #18258

    borsuk1977 napisał:
    W dodatku mam coraz większą pewność, że Bartek ma rację odnośnie "ręcznego" wprowadzania spamu.



    Tak jak napisałem Panie borsuk1977 ja się w takie coś nie bawię!!
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu #18259

    Fischer napisał:
    borsuk1977 napisał:
    W dodatku mam coraz większą pewność, że Bartek ma rację odnośnie "ręcznego" wprowadzania spamu.



    Tak jak napisałem Panie borsuk1977 ja się w takie coś nie bawię!!


    Nawet mi to do głowy nie przyszło. Nie wiem dlaczego Pan uznał, że miałem go na myśli? Proszę logicznie pomysleć, jeśli ktoś z nas moderatorów by Pana podejrzewał to już by Pan miał zablokowane konto. Chyba zaszło jakieś grube nieporozumienie niemniej powtórzę jeszcze raz nawet do głowy mi nie przyszło że może chodzić o Pana.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu #18262

    borsuk1977 napisał:
    Fischer napisał:
    borsuk1977 napisał:
    W dodatku mam coraz większą pewność, że Bartek ma rację odnośnie "ręcznego" wprowadzania spamu.



    Tak jak napisałem Panie borsuk1977 ja się w takie coś nie bawię!!


    Nawet mi to do głowy nie przyszło. Nie wiem dlaczego Pan uznał, że miałem go na myśli? Proszę logicznie pomysleć, jeśli ktoś z nas moderatorów by Pana podejrzewał to już by Pan miał zablokowane konto. Chyba zaszło jakieś grube nieporozumienie niemniej powtórzę jeszcze raz nawet do głowy mi nie przyszło że może chodzić o Pana.


    Ale sugestie się jakieś nasuwały?!
    Przepraszam że kogoś uraziłem ale napisałem to co myślę!
    A do Pana mam wielki szacunek jaką wiedzą Pan dysponuje :)
    Ale to nie ten wątek na forum żeby się rozpisywać :silly:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Valkiria. #18266

    Fischer najwyrazniej nadinterpretowales slowa borsuka
    ja obsolutnie nie odnioslam wrazenia ze moze chodzic o Ciebie
    i zadna sugestia mi sie nie nasunela.
  • O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Martin_Tychy. #18271

    Dwa słowa wytłumaczenia z mojej strony. W mojej pierwszej wiadomości w tym temacie chciałem tylko napisać, że moderatorzy sami otwierając "nowe" posty dadzą radę wyłapać i usunąć spam, więc chyba nie jest potrzebne pisanie w tym temacie. Nie chciałem wywoływać jakiś kłótni itp.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:SPAM na forum 13 lat, 11 miesięcy temu #18272

    Eothain moderator napisała ja nie lubię się powtarzać tak więc.....


    "Chyba najszybciej zauważymy spam jak sami wejdziemy na stronie i nowe posty. W moim przypadku również pokazanie się jako zalogowany nic nie oznacza, bo mam zawsze kilkadziesiąt otwartych kart, w tym IKM i jak robię coś innego to nie śledzę na bieżąco nowych wpisów. Ale zawsze możecie zgłosić to lub napisać, bo może się zauważyć, że akurat przegapimy"

    Więc chyba wszystko jasne?! ;)
    Pozdrawiam :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information