Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: USTERKI STRONY

    • Offline
    • Oklaski: 0

    USTERKI STRONY 9 lat, 7 miesięcy temu #29455

    Bardzo leniwie tu się wszystko ślimaczy ! Wyszukiwarka działa jak żółw i do tego nie na temat. Szukam np. konkretnej monety polskiej a pokazuje mi miliony monet euro i innych tylko nie to o co proszę.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp: USTERKI STRONY 9 lat, 7 miesięcy temu #29471

    Nie zauważyłem spowolnienia w otwieraniu strony, a sprawdzałem na przeglądarkach: IE, Firefox i Chrome. Nie było też zgłoszeń,. że się coś dzieje. Proponuję poszperać w ustawieniach, może jakieś blokady na firewall?
    Co do wyszukiwarki, to nie będzie działać prawidłowo, jak wpiszemy tylko nominał, np. "20 zł" - wtedy faktycznie wyrzuca wszystko, ale 20 zł to nie jest przecież nazwa monety. Proszę wpisywać charakterystyczne nazwy, np. "borsuk", "wojna" itp. Druga sprawa, to żeby wyszukać w konkretnej kategorii, to trzeba ją najpierw otworzyć. Zawsze można powrócić do wyszukiwania w całym katalogu zaznaczając okienko "Szukaj wszędzie". Wpisanie lat również będzie bardzo pomocne.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information