Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: NOWA WERSJA WITRYNY - BETA

    • Randal
    • Randal

    NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9615

    No i witam ponownie.. Tak jak obiecałem.. namieszaliśmy.

    Nie wszystko jeszcze musi działać idealnie więc problemy i sugestie prosimy zgłaszać w tym wątku.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9616

    No rzeczywiscie namieszaliscie. Teraz witryna jest w moim ulubionym stylu - "wies tanczy i spiewa". \No wlasnie - nie wszystko musi dzialac idealnie... Na tej witrynie dzialaja idealnie teraz chyba tylko reklamy - a to przeciez najwazniejsze. A ze katalog monet przy okazji wycielo to juz nieistotne. Na przyszlosc sugerowalbym przy tak duzych zmianach wersje beta postawic rownolegle, obok dzialajacej do tej pory witryny. Niestety autorzy lub administratorzy wykazali sie tutaj wyjatkowa niefrasobliwoscia.
    • Randal
    • Randal

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #9617

    Katalogu nie wcięło... tylko linki są niepoprawne. Kliknij w nagłówki zamiast w zdjęcia. i otrzymasz poprawne linki. Linki na zdjęciach zostaną naprawione najszybciej jak to możliwe i jest to znany błąd. ]

    Proszę o inne uwagi.

    Dodano: OK, niepoprawne linki zostały usunięte z czasem dodamy wszystkie obrazki do kategorii i podlinkujemy je na nowo.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9620

    szczerze mówią niezbytnio mi sie to podoba, jest mniej przejrzyście niż było. wszystko jest pochowane a to bład.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez widel. #9621

    opcja wysyłania maila do użytkowników IKM jest obecnie niedostępna? bo nie moge znaleźć, a tak poza tym to podoba mi sie przebudowa IKM:D
  • O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9622

    Najpierw się robi layout, później publikuje. Aktualnie to wygląda beznadziejnie, może końcowy efekt będzie lepszy.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9623

    :woohoo: No,no ! Troszkę mnie zamurowało ,myślałem ,że zostałem przekierowany.Ogólnie miodzio lodzio jak mówił pingwin.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9624

    he he he eeee... zgadzam się zmieniło się, i to jak.
    Myślałem że to jakaś reklama sklepu i jest automatyczne przekierowywanie :laugh: :laugh: :woohoo:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9625

    Jak dla mnie starsza wersja była lepsza - praktyczniejsza i czytelniejsza...
    • Jacek_xx
    • Jacek_xx

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9626

    Jak dla mnie ta wersja jest pod względem graficznym znacznie ładniejsza, ale pod względem użyteczności wymaga dopracowania.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9627

    Popracujemy popracujemy. Design ładniejszy - to na pewno.

    Użyteczność nazwę to "inna" kwestia przyzwyczajenia.

    Nie ma w tej chwili prywatnych wiadomości bo przenosimy cały portal na nową wersję skryptu Joomla - najprościej mówiąc całość przepisujemy na nowo stąd mogą pojawiać się błędy i braki.

    Bardzo prosimy o konkretne przykłady jak ktoś ma czego nie może znaleźć lub co nie działa jak trzeba - wszystko spisujemy, poprawiamy na bieżąco lub spisujemy do uwag do poprawienia.
  • O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9628

    Po najechaniu w menu górnym przycisku Sklepy, wszystkie pozostałe razem z nim są fioletowe. Może to szczegół, ale warto poprawić ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9635

    nie rozumiem? Każde menu po najechaniu ma swój kolor. oczywiście można to zmienić jakby się nie podobało :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9640

    trochę się pogubiłem w Newsach numizmatycznych
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9641

    Masz rację - już poprawiam - kliknij za chwilę na link na górze Newsy.

    Swoją droga w artykułach jest straszny bałagan - wiemy o tym. Mamy bardzo dużo contentu który trzeba jakoś posegregować na sensowne działy co zrobimy.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9642

    oj bedzie trzeba sie przyzwyczaić oby tylko wszystko działało pierwszy efekkt zaskakujący a jak to czas pokaże czy pozytywnie czy negatywnie narazie ciężko stwierdzić pożyjemy zobaczymy.pozdrowionka:
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9643

    Zobaczymy czy się przyzwyczaicie - poczekajmy tydzień i zobaczymy.

    Karol Adamiecki - guru zarządzania na początku XX wieku sformułował regułę przekory "Każda zmiana rodzi opór" - jak zawsze aktualna reguła :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9644

    dzięki, teraz newsy wróciły do ładu :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu #9645

    Normalnie się zgubiłem ,ale jest ładnie nie wszystko jeszcze działa starajcie się :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:NOWA WERSJA WITRYNY - BETA 15 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez bartek. #9648

    Jak coś nie działa to piszcie proszę co - wystarczy link + ewentualnie.

    Zgłoszenie każdego sensownego błędu będzie nagrodzone w przyszłości (perspektywa 0,5 roku) ale na razie nie mogę zdradzić sekretów.

    Największy problem mamy z linkami które praktycznie wszystkie uległy zmianie i wiele w starych artykułach i postach nie działa. Jak ktoś znajdzie to proszę pisać.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information