Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących

    • Offline
    • Oklaski: 4

    Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16589

    Hej Wam, mam pytanie,
    Kupuję i sprzedaję na allegro, a chciałbym to samo robic na ebayu i mam kilka pytań, bo jeśli chodzi o sprzedaż to chciałbym aby moje aukcje były dostępne dla wszytkich użytkowników, tych z Uk czy też USA, czy przy wystawianiu aukcji należy się zalogować na ebay.com i dopiero wystawiać z dostepem dla wszystkich licytujących ? czy po prostu trzeba zaznaczyć opcję Worldwide po zalogowaniu sie na ebay.pl

    Kto mi wskaże droge :dry: :unsure:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16590

    Nie wiem jak to jest w polsce ja sprzedaje na ebay.uk zaznaczam opcje worldwide i moje monety sa widoczne w stanach , kanadzie ...
    sprawdz wystaw cos z opcja worldwide pozniej wejdz na ebay.com
    i poszukaj swojej monety jak znajdziesz znaczy dziala :)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16593

    Ok, dzięki Valkiria
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16621

    Też mam tam konto próbowałem sprzedać znaczki ale jakoś nie poszło wystawiałem od złotówki też nic a to znaczki które w katalogu po 49 Euro 100 Euro i 26 Euro nie wiem co nie tak :huh:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16622

    jesli chodzi o ebay i tranzakcje miedzynarodowe to bez PayPal ani rusz.
    bylo mowione tysiac razy na tym forum co zwieksza sprzedaz
    1.wybor odpowiedniej kategorii
    2.profesjonalny opis przedmiotu(najprosciej daj kupujacemu informacje ktore sam chcialbys uzyskac kupujac)
    3.zdjecia(wiem ze twoje sa ok ;) )
    nie wiem ale twoje ceny z allegro to kosmos.Nad opisami tez musisz jeszcze popracowac ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16626

    Wiem wiem moje opisy są do bani :/ :huh: :blink:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Valkiria. #16628

    Xbarok21 napisał:
    Wiem wiem moje opisy są do bani :/ :huh: :blink:


    widzialam gorsze ;) zobacz jak robi to pan Niemczyk a z pewnoscia wyciagniesz wnioski.
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16633

    A gdzie można to zobaczyć :) podaj linka ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16636

    To prawda bez paypal'a nikt nie kupuje, a przynajmniej ja. Jedynym minusem są prowizje, które sobie winszuje paypal -zwłaszcza "dotkliwe" przy relatywnie niskich kwotach sprzedaży.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16646

    Xbarok21 napisał:
    A gdzie można to zobaczyć :) podaj linka ;)


    Prosze

    www.allegro.pl/item930650355_2_grosze_lot_4_sztuk_st_2_3.html

    zobacz tez na inne opisy , zwroc uwage na rzetelnosc oceny stanow zachowania. To jest profesjonalizm w dobrym wydaniu ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16648

    No ok a jak przedmiot jest ładniejszy niż zdjęcie to co na to poradzić :/
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16649

    Dobre zdjecie powinno wystarczyc, przyznaje nie jest latwo zrobic super foto w domowych warunkach. Mozna delikatnie wspomniec ze zdjecie nie oddaje realnego wygladu monety i ze jest ona ladniejsza w realu.
    Bledne jest natomiast nachalne zachwalanie przyniesc moze odwrotny od oczekiwanego skutek ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Sprzedaż na polskim Ebayu a dostęp licytujących 14 lat, 2 miesięcy temu #16650

    Dziękuję za info wiem że jak mi nie idzie to przesadzam i sam sobie szkodzę namolnym informowaniem osób dziwnymi informacjami.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information