Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY

    • Offline
    • Oklaski: 0

    SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 2 miesięcy temu #16817

    Sprzedam 3 monety z serii Skarby Australii (szafiry,opale i diamenty). Cena 2000 lub więcej . Proszę o poważne propozycje.Oferta aktualna do końca marca .
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O: SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 2 miesięcy temu #16820

    przyjacielu wrzuć fotki
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 2 miesięcy temu #16824

    rafalp napisał:
    Sprzedam 3 monety z serii Skarby Australii (szafiry,opale i diamenty). Cena 2000 lub więcej . Proszę o poważne propozycje.Oferta aktualna do końca marca .


    chcesz sprzedac wystaw na allegro i po zawodach.
    ewentualnie daj linki do aukcji a nie mysl
    ze tutaj ktos da ci oferte dwukrotnie przebijajaca ceny z allegro czy ebay to nie KOLEKCJONER ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 2 miesięcy temu #16897

    Drogi Valkiria . To GIEŁDA - nie PORADY . Pomyliłeś fora . Zanim coś napiszesz sprawdź przynajmniej ile takie monety są warte . Jeśli masz taki komplet za 1000PLN to chętnie od Ciebie kupie każda ilość . Na Allegro już sprzedawałem podobne monety (bez szafirów).
    www.allegro.pl/item930853536_treazures_s...pale_i_diamenty.html

    Zawsze jednak istnieje ryzyko , ze cena za jaka sprzedam nie będzie mnie satysfakcjonowała . Dodatkowo opłaty od 2000 PLN to ok.50PLN dla Allegro.
    Jeśli któryś z użytkowników jest poważnie zainteresowany , proszę o przesyłanie "prywatnych wiadomości" z ofertami .
    Gwarantuje , ze monety są w stanie menniczym . Kopiłem je w Perth Mint . Poważnym kolekcjonerom mogę przesłać fotki(ale po co - ktoś naprawdę zainteresowany wie jak te monety wyglądają)
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16902

    Poprawka. 'Poważnie kolekcjonerzy' nie zbierają srebrnych pudełek z minerałami, robią to tylko 'inwestorzy'.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16913

    nic dodac nic ujac brawo Lego ;)

    Rafalp jesli jestes tak zainteresowany kupnem czegos odemnie to moge zaproponowac Ci 2 zlote 1924 H w I-/II+ stanie zachowania
    sprzedaj swoje mineraly i kup prawdziwy numizmat ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16917

    he he Valkiria widzie że się rozpisałaś juz ponad 500 postów brawo :)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16920

    A masz zdjęcie tej 2jeczki z Birmingham?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16921

    mam chcesz na maila? ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16923

    Jasne, wyślij.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16924

    wyslalam, doszly ?
    co sadzisz?
    slabe fotki,moneta naprawde ladna waga dokladnie 10,0g
    a wiec zero ubytku drobne mikroryski ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16925

    Myślałem że swoją fotkę wysłałaś ^ ^ :cheer:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16926

    najwyrazniej Borsuk poszedl spac ja tez ide poczekajmy do jutra ;)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #16927

    Bardzo ładna ale stan I to nie jest, raczej jakieś II/II-, chyba że zdjęcie tak strasznie przekłamuje. Co nie zmienia faktu, że moneta jest (zwłaszcza przy tym stopniu rzadkości) naprawdę bardzo ładna. Sorry, że tak długo ale szukałem do porównania menniczej, a to nie takie łatwe w przypadku H. Tu jest chociaż moim zdaniem "na wyrost": www.motoallegro.pl/item916263609_916263609.html
    Tu jeszcze stan III - www.moneta.vir.pl/Aukcja%20PTN/A466.jpg
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16940

    Witam, mógłby ktoś pokrótce przytoczyć historię w/w 2 złotówki z Birmingham ? Dlaczego te monety osiągają aż tak wysoką cenę ?
    z góry dzięki
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16946

    No nie wiem jak dla mnie to moja jest ladniejsza od tych z linkow MS61 rzeczywiscie chyba zawyzyli troszke moja oceniam na AU58/MS60 jak zrobie lepsze fotki to Ci podesle.

    Banialuka 2 zl z Birmingham wycofano z obiegu w kilka dni po ich wprowadzeniu ze wzgledu na liczne usterki i niedoskonalosci
    Podpisano nowy kontrakt z Royal Mint London i wprowadzono do obiegu 2 zlotowki z data 1925 z kropka po dacie.

    jesli chcesz sie dowiedziec wiecej arcy ciekawych rzeczy odnosnie monet II RP kup sobie katalog Jerzego Chalupskiego
    naprawde warto ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16959

    Valkiria naucz sie czytac rozumiejac tekst.
    1 . "Sprzedam skarby australii..." znaczy , ze to ja chce sprzedac i czekam na odpowiedz od kogos kto chce kupic.
    2 . Co mnie obchodza Twoje 2 zlote . Wyraznie pisalem , ze kupie od Ciebie 3 monety australijskie za 1000 PLN .
    3 . Pozwolcie , ze to ja zadecyduje co zrobie z pieniedzmi ze sprzedazy "MINERALOW" . Numizmatow nie zbieram wiec raczej kupie sobie cos z odzierzy .
    4 . Kolekcjoner to nie tylko osoba zbierajaca monety . Jeden z moich znajomych ma naprawde wielka kolekcje kapsli .
    5 . Dziekuje za wzorcowe zasmiecenie mojego watku . Nudzicie sie to poogladajcie swoje numizmaty . Jesli czujecie niepohamowana chec pisania to polecam jakiegos czata .
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16961

    Bardzo chetnie bym poczytał o takich ciekawostkach II RP.
    Musze popatrzeć czy na alledrogo jest ta książka. Dzieki za info, pozdrówki
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16963

    rafalp napisał:
    Dziekuje za wzorcowe zasmiecenie mojego watku . Nudzicie sie to poogladajcie swoje numizmaty . Jesli czujecie niepohamowana chec pisania to polecam jakiegos czata .


    Jeśli uważasz to za zaśmiecony wątek to zajrzyj tu: www.katalogmonet.pl/Forum-dyskusyjne/gie...lka-ciekawych-monet-
    Zresztą powinieneś być wdzięczny, jak mówią lepsza zła sława od żadnej :P Przynajmniej Twój wątek trzyma się na topie.
    A gwoli ścisłości założyłeś tu konto tylko po to żeby zaśmiecać forum swoimi ofertami? Bo jeśli numizmatyką się nie zajmujesz tylko produktami tekstylnymi to faktycznie nie trafiłeś tu na podatny grunt. Lepiej mogłeś spożytkować ten czas na wymyślenie chwytliwego hasła na allegro, bo i tak tam spędzisz swoje "numizmaty". Czego ci z serca duszy życzymy, tylko zanim zaczniesz nowy temat pt. "Sprzedam.." zastanów się czy naprawdę znajdują się tutaj (wątpię, oj wątpię w to jak w uczciwość i szczerość polityków) potencjalni nabywcy zabawek z południowej półkuli. No ale skoro nie interesuje Cię numizmatyka wracamy do punktu wyjścia...
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #16972

    rafalp napisał:
    Valkiria naucz sie czytac rozumiejac tekst.
    1 . "Sprzedam skarby australii..." znaczy , ze to ja chce sprzedac i czekam na odpowiedz od kogos kto chce kupic.
    2 . Co mnie obchodza Twoje 2 zlote . Wyraznie pisalem , ze kupie od Ciebie 3 monety australijskie za 1000 PLN .
    3 . Pozwolcie , ze to ja zadecyduje co zrobie z pieniedzmi ze sprzedazy "MINERALOW" . Numizmatow nie zbieram wiec raczej kupie sobie cos z odzierzy .
    4 . Kolekcjoner to nie tylko osoba zbierajaca monety . Jeden z moich znajomych ma naprawde wielka kolekcje kapsli .
    5 . Dziekuje za wzorcowe zasmiecenie mojego watku . Nudzicie sie to poogladajcie swoje numizmaty . Jesli czujecie niepohamowana chec pisania to polecam jakiegos czata .

    zgadzam się toba

    Wiesz co Valkiria naprawde jesteś denerwujaca, każdy ma swój pogląd na numizmatyke, i nie pieprz mi swoich mądrosci ze numizmatyka to tylko polskie monety , widze ze jedyny rynek na którym obcujesz to Polska i dlatego ubolewam nad twoją niewiedza i gadaniem głupot o tym ze Skarby australii zbierają inwestorzy bo to jest żałosne , czy monety z sesrii ars vaticana ja zbieram i jedne i drugie plus IIRP i nie traktuje tego jak inwestycje i wiesz co monety australijskie są bardzo ładne ich wykonanie w porównaniu z polskimi to niebo a ziemia ale co ci bede tłumaczył skoro dla ciebie kolekcjonerzy zbierają tylko II RP hahah wiesz co ci powiem ja nie ma 2 złote z literką H wiesz dlaczego ? Bo uważam ze prawdziwi kolekcjonerzy nie zbierają monet w drugich stanach tylko w w pierwszych a na taki jeszcze nie trafiłem , poza tym masz jakieś dowody na to ze zbieraja te monety z ,,minerałami,, jak to nazwałaś inwestorzy? czy to olejne słowa wyssane z palca?
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information