Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY

    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #17002

    Barsuk, masz rację, a ja mogę tylko potwierdzić to co napisałeś o Valkirii. Ponadto można to sprawdzić na paru wątkach tego portalu.
    Druga sprawa, to taka, że nikomu nie bronię zbierania czegokolwiek, ale pewna kultura w wypowiedziach powinna obowiązywać, a do tego znajomość języka polskiego również.
    A co do istoty problemu. To nikt nikogo nie przekonywał, że to co zbiera jest lepsze od tego, co ktoś inny ma w swoim posiadaniu.
    Dlatego nikt nie broni zamieszczania ogłoszeń w dziale giełda, ale nie mogą te rzeczy przysłonić całego forum. I to tyle w tym temacie.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez Valkiria. #17003

    uszy jestes poprostu cienki w uszach ;) sorry mate ale tak to wyglada ;) wkladasz mi w usta slowa ktorych nie powiedzialam,
    nie masz pojecia co zbieram wiec nie wypisuj bzdur co ja uwazam za numizmatyke a co za blyskotki.
    zagladaj czesciej na forum to moze bedziesz w temacie bo jak na razie sie nie popisales.
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #17004

    Boże Narodzenie dobre z punktu nastroju zimowego i św Mikolaja kto nie wyrósł z tego woli Boże Narodzenie a ja wole Wielkanoc z przyczyny nadchodzącej wiosny i nadziei :) potem ukochane lato :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #17005

    Cóż, może jednak zostawmy święta w spokoju, bo i tutaj się... nie zgodzimy.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:SPRZEDAM SKARBY AUSTRALII SZAFIRY,OPALE I DIAMENTY 14 lat, 1 miesiąc temu #17743

    .
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information